Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ BOKSĀ JAU 11 GADU UZVAR LSPA KOMANDA
LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ BOKSĀ JAU 11 GADU UZVAR LSPA KOMANDA Drukāt
Svētdiena, 24 novembris 2013 00:10

Bokss 1Latvijas Universiādē boksā šogad piedalījās 40 sportisti no 8 augstskolām. Komandu kopvērtējumā 1.vietu jau vienpadsmito gadu pēc kārtas ieņēma Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, 2.vietu izcīnīja Rīgas Tehniska Universitāte, bet 3.vietā ierindojās Daugavpils Universitāte.

Komandu kopvērtējumā 4.vieta - LLU, 5.vieta - BКA, 6.vieta - LU, 7.vieta - RISEBA un 8.vieta - UCAK.

Individuālajā ieskaitē zeltu izcīnīja mūsu studenti Artjoms Ramlavs (4.kurss) , Mikus Kodols, Ņikita Versockijs (2.kurss) un Dmitrijs Gutmans.

Šā gada Latvijas Universiādes boksā galvenais mērķis bija Latvijas studentu boksa komandas sagatavošana dalībai Studentu Pasaules Čempionātam, kas 2014.gadā risināsies Krievijā- Jakutskā.

Galvenie Universiādes boksa sacensību organizatori – LSPA smagatlētikas, cīņas un boksa katedras vadītājs, profesors Leonīds Čupriks, starptautiskas kategorijas tiesnesis, LSPA smagatlētikas cīņas un boksa katedras boksa pasniedzējs, pedagoģijas maģistrs Genādijs Glazkovs un LSPA smagatlētikas, boksa un cīņas katedras pasniedzējs, pedagoģijas maģistrs Jurijs Glazkovs.