Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA ARODORGANZĀCIJA IEGŪST TITULU „LABĀKĀ ARODORGANIZĀCIJA 2013”
LSPA ARODORGANZĀCIJA IEGŪST TITULU „LABĀKĀ ARODORGANIZĀCIJA 2013” Drukāt
Ceturtdiena, 14 novembris 2013 18:21

aRODBLSPA arodorganizācijai un tās priekšsēdētājam Andrim Pimenovam 14.septembrī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība pasniegusi balvu „Labākā arodorganizācija 2013”. Kopumā šogad šī balva pasniegta 5 Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības padomes izvirzītām arodorganizācijām, kas šā gada laikā īpaši veiksmīgi darbojušās darbinieku sociālo, ekonomisko, darba tiesību un drošības interešu aizstāvībā.

LSPA arodorganizācija ir trešā lielākā arodorganizācija augstskolu grupā, kas apvieno 96,2% no akadēmijā strādājošajiem. Arodorganizācijai ir izveidojies konstruktīvs, uz rezultātiem vērsts, sociālais dialogs ar akadēmijas administrāciju. Ir noslēgts darba koplīgums ar labiem nosacījumiem strādājošajiem. Arodorganizācijas priekšsēdētāja pieredze palīdz stiprināt arodbiedrību ne tikai akadēmijā, bet arī LIZDA augstskolu un zinātnes komisijā.

Par pasākuma gaitu un apbalvojumu LSPA Arodorganizācijas priekšsēdētājs Andris Pimenovs informēja Sporta Akadēmijas rektoru, arodorganizācijas biedru un sociālo partneri, profesoru Jāni Žīdenu.

Liels paldies visiem LSPA arodorganizācijas biedriem par ieguldījumu organizācijas panākumos, pacietību un augsto profesionalitāti ikdienas darbā.

LSPA Arodorganizācijas priekšsēdētājs Andris Pimenovs.

Foto doc. Andris Pimenovs

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv