Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PĀRSTĀVJI HELSINKOS PIEDALĀS STARPTAUTISKAJĀ SEMINĀRĀ „DUĀLĀ KARJERA”
LSPA PĀRSTĀVJI HELSINKOS PIEDALĀS STARPTAUTISKAJĀ SEMINĀRĀ „DUĀLĀ KARJERA” Drukāt
Trešdiena, 13 novembris 2013 17:01

sportssNo 14.- 15.novembrm četri LSPA pārstāvji -  mācībspēki prof.Juris Grants un asoc. prof.Ivars Kravalis, doktorantūras studente, aktīva trenere Ingrīda Amantova un maģistrantūras students, aktīvs sportists Deniss Čerkovskis, Helsinkos (Somija) piedalās starptautiskajā seminārā „Duālā karjera sportā”.

Seminārs notiek Igaunijas, Latvijas un Somijas Olimpisko komiteju kopprojekta „Pievilcīgas un dinamiskas sabiedrības attīstīšana, izmantojot sportu” ietvaros, ko finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Semināra laikā Juris Grants un Ivars Kravalis uzstāsies ar ziņojumu „Duālā karjera Latvijā” un informēs par labas prakses piemēriem, kādā veidā iespējams vienlaikus gūt gan izcilus panākumus augsto sasniegumu sportā, gan arī sekmīgi studēt Latvijas augstskolās. Pētījuma līdzautori ir prof.Inga Belousa un prof.Jānis Žīdens.

Semināra apmeklējums tiek finansēts no projekta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Zinātniskās daļas metodiķe
Ilze Spīķe

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv