Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MŪSU STUDENTI IZCĪNA LATVIJAS KAUSU ARMVRESTLINGĀ
MŪSU STUDENTI IZCĪNA LATVIJAS KAUSU ARMVRESTLINGĀ Drukāt
Otrdiena, 12 novembris 2013 18:41

IvbuleLatvijas kausa kopvērtējumā armvrestlingā LSPA studente Elīna Ieva Ivbule svara kategorijā līdz 65 kg, bet Raimonds Liepiņš divās svara kategorijās līdz 74 kg un līdz 83 kg kļuva par Latvijas kausa ieguvējiem .

9. novembrī Salaspilī notika Latvijas Republikas kausa 4. posma sacensības armvrestlingā. Šajās sacensībās LSPA pārstāvēja 3 studenti - Elīna Ieva Ivbule, Raimonds Liepiņš un Reinis Rudzītis. Elīna Ieva Ivbule svara kategorijā līdz 65 kg, bet Raimonds Liepiņš svara kategorijā līdz 83 kg izcīnīja 2. vietas. Neskatoties uz savu pamata kategoriju Raimonds Liepiņš pieteicās arī svara kategorijā līdz 92 kg, kur ierindojās 5. vietā. Savukārt Reinis Rudzītis startēja vissmagākajā svara kategorijā virs 92 kg un izcīnīja 4. vietu.

Sacensību noslēgumā notika cīņas absolūtajā svara kategorijā, kur Raimonds Liepiņš cīņās ar kreiso roku 18 dalībnieku konkurencē ierindojās 5. vietā, bet Reinis Rudzītis 6.vietā. Cīņās ar labo roku - absolūtajā kategorijā, Liepiņam - 12.vietā, bet Rudzītim 16.vieta.

LSPA, jo īpaši  Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra, kā arī sporta klubs pateicas studentiem par izciliem panākumiem Latvijas kausa izcīņā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA armvrestlinga komandas treneris
Māris Lesčinskis 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv