DOCENTS ANDRIS PIMENOVS BALTKRIEVIJĀ PIEDALĀS SEMINĀRĀ PAR DŽUDO ATTĪSTĪŠANU REDZES INVALĪDIEM Drukāt
Piektdiena, 01 novembris 2013 13:28

Andris PimenovsLSPA docents Andris Pimenovs no 24. līdz 26.oktobrim Minskā (Baltkrievija) piedalījās zinātniski-praktiskajā seminārā par džudo attīstīšanas iespējām redzes invalīdiem, kas noritēja starptautiskā projekta “Redzes invalīdu integrēšana sabiedrībā caur sportu” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Savienība.

No Latvijas puses seminārā piedalījās arī Latvijas Neredzīgo sporta savienības prezidents, paralimpietis un LSPA absolvents Kaspars Biezais.

Semināra praktiskajā daļā, savu džudo paņēmienu tehniku demonstrēja Lietuvas izcilais džudists, daudzkārtējais Lietuvas čempions un divkārtējais Paraolimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Jonas Stockus. Pieredzē par neredzīgo sportistu mācīšanas īpatnībām dalijās Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas vadošie redzes invalīdu- džudo treneri un sportisti, tai skaitā A.Pimenovs.

Informācija un foto:
LSPA docents Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv