Uz sākumu Jaunumi Studentiem 4.KURSA REKREĀCIJAS STUDENTI DIENAS VELOPĀRGĀJIENĀ NOBRAUC 87KM
4.KURSA REKREĀCIJAS STUDENTI DIENAS VELOPĀRGĀJIENĀ NOBRAUC 87KM Drukāt
Ceturtdiena, 10 oktobris 2013 11:37

VeloLSPA 4.kursa rekreācijas specializācijas studenti, sadarbībā ar LSPA asociēto profesoru Ivaru Kravali, 5.oktobrī rīkoja vienas dienas velopārgājienu maršrutā LSPA – Salaspils - Doles sala – LSPA, kurā piedalījās 16 Akadēmijas studenti. Kopumā pārgājiena laikā ar divriteņiem tika nobraukti 87 kilometri.

Pārgājiena dienā visi braucēji no LSPA devās ceļā uz Salaspili. Maršruta pirmais apskates objekts bija „Līgo parks”, kas atrodas netālu no Ulbrokas, Stopiņu novadā. Tajā izveidots brīvdabas akmens skulptūru parks ar  latviešu nacionālās atmodas simboliem.

Otrais objekts un pieturas punkts bija Salaspils Nacionālais Botāniskais dārzs, kurā velopārgājiena dalībnieki aplūkoja lielāko augu kolekciju Baltijā un vienu no lielākajiem dendrārijiem Ziemeļaustrumeiropā.              

Trešais pieturas punkts – Svētā Jura baznīcas drupas Daugavas labajā krastā, kur virs XIV gs. mūra altārdaļas uzstādīts krusts.

Tālākais ceļš turpinājās pa Daugavas dambi, ar pieturas punktu pie līvu valdnieka Ako pieminekļa netālu no Salaspils. Tālāk ceļš tika mērots gar Rīgas HES, sasniedzot Doles salu un Daugavas muzeju, kur pa ceļam varēja apskatīt arī Vecdoles pilsdrupas Daugavas kreisajā krastā.

Noslēdzošais velopārgājiena pieturas punkts bija Salaspils memoriāls.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos velopārgājienā!!!

Rakstu sagatavoja:
Ieva Dundure, Paula Rozenvalde
4.kursa studentes

Foto: Jekaterina Smutova

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv