Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SAEIMAS KOMISIJA 1. LASĪJUMĀ ATBALSTA LSPA SATVERSMI
SAEIMAS KOMISIJA 1. LASĪJUMĀ ATBALSTA LSPA SATVERSMI Drukāt
Ceturtdiena, 03 oktobris 2013 10:26

sATVERSME2. oktobrī, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē tika skatīta Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Satversme , notika likumprojekta pirmais lasījums. Deputāti vienbalsīgi nobalsoja „par” LSPA Satversmes apstiprināšanu. Līdz ar to likumprojekts pirmajā lasījumā ir pieņemts.

Lai iepazīstinātu ar Akadēmijas darbu un atbildētu uz deputātu jautājumiem, uz Saeimu bija devušies rektors, profesors Jānis Žīdens un Senāta priekšsēdētājs, profesors Uldis Grāvītis.  

Pašreizējā Akadēmijas Satversme apstiprināta 2007.gada 26.aprīlī, taču 2011.gada augustā spēkā stājās grozījumi Augstskolu likumā, kuri ieviesa vairākas izmaiņas Augstskolu likuma tiesiskajā regulējumā. Ņemot vērā minēto, bija jāprecizē LSPA Satversme, lai tajā noteiktais tiesiskais regulējums atbilstu Augstskolu likumam.

Tāpat precizēta akadēmijas struktūra, regulējot jautājumus par akadēmijas struktūrvienībām, to funkcijām, tiesībām, izveidošanu, apstiprināšanu, prasībām kandidātiem fakultāšu domju sastāvā, noteikti akadēmijas darbības pamatvirzieni, galvenie mērķi, kā arī tās uzdevumi. Veikti arī tehniska rakstura precizējumi.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv