Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA KĀ VIENĪGĀ LATVIJAS AUGSTSKOLA PIEDALĀS OLIMPISKAJĀ DIENĀ, VINGRO 320 STUDENTI
LSPA KĀ VIENĪGĀ LATVIJAS AUGSTSKOLA PIEDALĀS OLIMPISKAJĀ DIENĀ, VINGRO 320 STUDENTI Drukāt
Piektdiena, 27 septembris 2013 13:45

OD 7Septembra pēdējā piektdienā visā Latvijā un arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ar sportiskām aktivitātēm atzīmēta Olimpiskā diena 2013. Tajā 340 studenti un akadēmijas darbinieki veica rīta vingrošanu un apliecināja savu veiklību tautas bumbas turnīrā, virves vilkšanā un tūrisma šķēršļu joslas pārvarēšanā.

Olimpiskās dienas rītā studenti pulcējās LSPA vieglatlētikas manēžā, kur visus uzrunāja četrkārtējais  Olimpisko spēļu dalībnieks modernajā pieccīņā Deniss Čerkovskis un LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens. Pēc Latvijas Olimpiskas himnas atskaņošanas, olimpiskā karoga pacelšanas un starta sagaidīšanas radio StarFM ēterā, 1.kursa studenti mūzikas ritmā pārējiem ierādīja vingrojumus, ko tajā brīdī izpildīja Olimpiskās dienas dalībnieki visā Latvijā.

Pēc kopīgās vingrošanas Akadēmijas audzēkņu komandas sāka sacensības tautas bumbā, tūrisma šķēršļu joslā un virves vilkšanā.

Katrs rīta vingrošanas kompleksa izpildītājs saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta parakstītu Sertifikātu. Savukārt uzvarētāju komandu katrā aktivitātē apbalvoja ar diplomu un 8 biļetēm uz KHL hokeja spēli Dinamo Rīga –Magņitagorskas Metallurg  13.oktobrī un kliņģeri "Monikas vainags", 2. un 3. vietas ieguvējus apbalvoja ar balvām un diplomiem.

Pasākumu Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv