Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes FOTO UN VIDEO: KĀ LSPA GĀJA "STARPTAUTISKAJĀ VASARAS SKOLĀ 2013" POLIJĀ
FOTO UN VIDEO: KĀ LSPA GĀJA "STARPTAUTISKAJĀ VASARAS SKOLĀ 2013" POLIJĀ Drukāt
Trešdiena, 09 oktobris 2013 13:54

skola

"Polijā notikusī Starptautiskā vasaras skola, LSPA sporta speciālistiem un studentiem bija laba iespēja praksē izmēģināt jauno Eiropas izglītības virzienu - Neformālā izglītība, kur studenti no 5 valstīm, uz paritātes principiem, mācījās kopā ar pasniedzējiem. Tā bija izdevība gūt jaunas zināšanas vienam no otra," pēc atgriešanās no Polijas, pastāstīja LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris Grants.

 

Kā iepriekš ziņots, lai starptautiskā līmenī sekmētu pieredzes apmaiņu un profesionālo izaugsmi LSPA sporta speciālistiem un studentiem rekreācijas jautājumos, seši mūsu Akadēmijas pārstāvji no 22. līdz 29.septembrim piedalījās 4.Starptautiskajā vasaras skolā, ko Polijā organizēja Jozefa Pilsudska universitāte. 

Uz Poliju devās Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras profesors Juris Grants, asociētais profesors Ivars Kravalis un docente Ingrīda Smukā, kā arī maģistrantūras 2.kursa studenti Juris Zilvers, Intars Nikanovs un Līga Eriņa.
Šogad vasaras skolā piedalās studenti un pasniedzēji no 5 valstīm (Polija, Zviedrija, Spānija, Latvija, Krievija) pārstāvot 8 augstskolas.

Jau ziņots, ka 2011. un 2012.gadā Starptautiskā vasaras skola notika Latvijā un to organizēja LSPA. Arī 2014.gadā no 4. - 11.septembrim vasaras skola notiks Latvijā, Smeceres silā, to organizēs LSPA.

FOTO un VIDEO autors: maģistrantūras 2.kursa students Intars Nikanovs

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv