Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PILNA LAIKA KLĀTIENES STUDENTIEM 27.SEPTEMBRIS - OLIMPISKĀ DIENA
PILNA LAIKA KLĀTIENES STUDENTIEM 27.SEPTEMBRIS - OLIMPISKĀ DIENA Drukāt
Trešdiena, 25 septembris 2013 19:00

OD 2013Arī šogad - 27.septembrī, LSPA, līdzīgi kā visā Latvijā, notiks „Olimpiskā diena 2013”, kas risināsies LSPA vieglatlētikas manēžā un tā apkārtnē. Šajā dienā pilna laika klātienes studentiem lekcijas un nodarbības nenotiek, izņemot  fizioterapeitu 1.kursa studentus, kuriem lekcijas sāksies pulksten 12:00. Līdz 26.septembrim visu LSPA klātienes kursu studentiem jāizveido komandas 8 cilvēku sastāvā (5 puiši, 3 meitenes), un jāpiesaka tās elektroniski:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

                                                                  

 

PIETEIKUMS | KĀRTĪBAS RULLIS

LSPA un vēl 83 Latvijas Olimpiskās dienas norises vietās pasākums sāksies ar Olimpiskās dienas atklāšanu un kopīgu rīta vingrošanu. Pulksten 10:00 rīta vingrojuma kompleksu tiešraidē pārraidīs radiostacija “StarFM” un televīzijas kanāls LTV7. LSPA studentiem Akadēmijas manēžā jābūt pulksten 9:40.

Pēc kopīgās vingrošanas Akadēmijas audzēkņu komandas sāks sacensības tautas bumbā, tūrisma šķēršļu joslā un virves vilkšanā. Sacensības noslēgsies ap pulksten 14:00.

Katrs rīta vingrošanas kompleksa izpildītājs saņem Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta parakstītu Sertifikātu. Savukārt uzvarētāju komandu katrā aktivitātē apbalvos ar diplomu un 8 biļetēm uz KHL hokeja spēli Dinamo Rīga –Magņitagorskas Metallurg  13.oktobrī plkst. 17.00 Arēnā Rīga un kliņģeri "Monikas vainags", 2. un 3. vietas ieguvējas studiju grupas apbalvos ar balvām un diplomiem.

Olimpiskās dienas sacensību galvenais tiesnesis un Olimpiskais vēstnesis būs četrkārtējais Olimpisko spēļu dalībnieks modernajā pieccīņā un LSPA 2.kursa maģistrants Deniss Čerkovskis.

Pasākumu Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv