NIKE RIGA RUN 2010 Drukāt
Pirmdiena, 13 septembris 2010 08:14

Sadarbībā ar portālu www.ziedot.lv, š.g. 12.septembrī Mežaparkā tika rīkots skriešanas pasākums, kura ietvaros interesentiem bija iespēja piedalīties K2 skrituļslidošanā (10km), 10km skrējienā, 10km nūjošanā, 4x2,5km stafetes skrējienā. Aktivitāšu mērķis – labdarības pasākums ar devīzi „Palīdzēsim mazajām sirsniņām”. Visi iegūtie līdzekļi no dalībnieku dalības maksas tiks nodoti bērniem ārstēšanas izdevumu segšanai.

023

Līdzdalību NIKE RIGA RUN pieteica arī LSPA komanda startam stafetes skrējienā.  10km skrējienā dalībnieku vidū bija gan LSPA absolventi, gan studenti. Skrituļslidošanā arī bija pārstāvēta LSPA. Ar rezultātiem var iepazīties www.nikerigarun.lv. Sacensībās startēja 1120 dalībnieki. Sacensību organizatoru rindās arī bija redzami vairāki LSPA studenti.

K2 10km skrituļslidošanas sacensībās 27.vietā ierindojās Bruno Kārlis (profesionālās programmas 2.st.g. students) – 25:47,45min.

10km skrējienā augstajā 10.vietā Markens Eglenieks (profesionālās programmas 1.st.g. students) – 34:17,50min. Viktorija Vasiļjeva (profesionālās programmas 1.st.g. studente) – 57:14,85min. – 422.vieta.

Swedbank stafetē (4x2,5km stafete) no pieteiktajām 120 komandām startēja 117, bet līdz finišam veiksmīgi tika 115 komandas.

LSPA stafetes komanda – Arnis Pašķevičs, Artis Vilks, Artūrs Rozenbahs, Artūrs Priževoits (visi bakalaura programmas 3.st.g. studenti), līdzīgi kā iepriekš minētais Markens, noslēdza pirmo desmitnieku, finišējot pēc 41:05,25min. Pa etapiem visātrāk distanci veica Arnis – 9:05min., Artis – 10:54min., Artūrs R. – 10:13min., Artūrs P. – 10:53min. Pēc pirmā posma LSPA komanda bija 5.vietā, bet tālākajos etapos noslīdēja uz 10.vietu, pie kam tā tika izcīnīta tieši finiša taisnē apsteidzot Swedbank 7.komandu.

Vēl 2 LSPA studenti startēja LSPA – MSĢ komandas sastāvā, veicot stafetes pirmos divus posmus.

Sacensību laikā komentētājiem radās problēmas ar saīsinājumu tulkojumu, ja LSPA nosaukumu komentētājs Armands Simsons uzreiz atšifrēja, tad MSĢ (Murjāņu Sporta ģimnāzija) sākotnēji tika piedāvāts cits skaidrojums, tomēr komandai izvirzoties līderu pozīcijās arī pareizo skaidrojumu zinošie līdzjutēji pateica priekšā. LSPA – MSĢ komanda finišēja 2.vietā pēc 33:55,00min., pirmo etapu veica Juris Zilvers (profesionālās programmas 1.st.g. students) – 8:17min., otro -  Deins Freijs (bakalaura programmas 2.st.g. students) – 8:13min.

Pēc finiša studenti atzina, ka tas bija labs pasākums, galvenais bija veikt distanci, nevis sasniegtais rezultāts. Protams, parādījās „sportiskais” gars un studentiem negribējās noskriet lēni.

Paldies studentiem par atsaucību!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv