Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Fotoreportāža no Hērakla svētkiem 2010
Fotoreportāža no Hērakla svētkiem 2010 Drukāt
Trešdiena, 08 septembris 2010 09:07

Hērakla svētki

Jau daudzus gadus augusta pēdējās dienās Sporta akadēmijā notiek tradicionāls pasākums – Hērakla svētki, kuru ietvaros jaunos 1.kursa studentus savā saimē uzņem augstskolas studentu kolektīvs. Pasākums notiek, piedaloties Hēraklam - mītiskajam sengrieķu varonim, kas izcēlās ar savu fizisko spēku, tāpēc jauno studentu uzņemšanas svētki jau daudzus gadus akadēmijā norisinās par godu šim varonim, lai apliecinātu jauno studentu fiziskās un garīgās spējas studiju uzsākšanai.

019

Šogad Hērakla lomā bija iemiesojies pazīstamais peldētājs Pāvels Murāns, Atēnu olimpisko spēļu dalībnieks, kurš izcēlās ar savu inteleģenci un izsmalcinātību.

Pēc dažādiem  pārbaudījumiem, kuru norises laikā jaunajiem studentim bija jālec, jāskrien, jādemonstrē dažādas bumbu spēles un jādod Hēraklam zvērests par labu uzvedību savā “Alma Mater” un studentu viesnīcās, par cītīgām studijām un aktīvu sportošanu.

Kad jauniņie bija apliecinājuši savas spējas, akadēmijas vadības pārstāvji viņiem izsniedza studentu apliecības kā pirmo dokumentu studentu statusā.

Šā pasākuma gaitu izklāstīja un fotogrāfijās iemūžināja docents A. Pimenovs.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv