Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PAR JAUNO LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJU IEVĒL 3.KURSA STUDENTU JĀNI DIEDIŠĶI
PAR JAUNO LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJU IEVĒL 3.KURSA STUDENTU JĀNI DIEDIŠĶI Drukāt
Trešdiena, 11 septembris 2013 22:14

SP 3

LSPA Studentu pašpārvaldes (SP) darbu turpmāko gadu vadīs profesionālās bakalaura programmas "Sporta zinātne" 3.kursa students Jānis Diedišķis, bet viņa vietniece būs bakalaura programmas "Sporta zinātne" 3.kursa studente Laura Umecka.

Abi - J.Diedišķis un L.Umecka, sākotnēji kandidēja uz SP priekšsēdētāja amatu. Tomēr, pēc abu kandidātu uzklausīšanas un garām debatēm, ar balsu vairākumu vēlēšanu dalībnieki par priekšsēdētāju ievēlējuši Diedišķi. Savukārt Umecka lielā vienprātībā ievēlēta par SP priekšsēdētāja vietnieci.

Savā uzrunā vēlēšanu sanāksmes dalībniekiem kā galvenos mērķus turpmākajā SP darbībā jaunais priekšsēdētājs izvirza: aizstāvēt LSPA studentu intereses un organizēt studentu sabiedrisko dzīvi Akadēmijā.

Diedišķis arī pastāstīja, ka ir īstens LSPA patriots: „Aktīvi piedalos visos Akadēmijas rīkotajos pasākumos, kā arī pats labprāt tādus rīkoju, piemēram, Olimpiskās dienas Virves vilkšanas sacensības. Dibināju LSPA sporta fanu klubu, kurš jau pirmajā tā pastāvēšanas gadā izpelnījās atzinīgus vārdus no skolas sporta komandām.”

 „Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti, komunikabls, atsaucīgs un pozitīvs. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām, kā arī esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas, lai veiksmīgi pildītu savus pienākumus kā LSPA Studentu pašpārvaldes vadītājs,” savā motivācijas vēstulē raksta jaunais vadītājs.

Sākot pildīt uzticētos darba pienākumus, jaunajiem vadītājiem uzdots jau nākamajā nedēļā sasaukt pirmo SP sēdi, lai, atbilstoši Satversmei, no studentu vidus ievēlētu septiņus LSPA Senāta locekļus, vienu LSPA šķīrējtiesas locekli un izvirzītu 25 LSPA Satversmes sapulces delegātus, kuri piedalīsies 28.novembrī gaidāmajās rektora vēlēšanās.

LSPA SP vēlēšanu dalībnieki arī pateicās par darbu tās līdzšinējiem vadītājiem Ervīnam Lūsim un Kristīnei Karašniecei. Savukārt Ervīns Lūsis, savā Twitter kontā raksta: „Vēlos publiski sveikt savu pēcteci LSPA prezidenta krēslā @DiediskisJanis, lai tev izdodas tas, kas neizdevās man!„

Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis jaunajiem vadītājiem pēc ievēlēšanas amatos teica: „Tagad, tikai tagad viss sākas tā pa īstam. Darba būs daudz, novēlu ar visu tikt galā!”

LSPA Studentu pašpārvaldes vēlēšanās piedalījās 18 studenti un 2 LSPA rektorāta pārstāvji.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv