Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 3.KURSA STUDENTAM RAIMONDAM LIEPIŅAM VEIKSMĪGA DEBIJA PASAULES ČEMPIONĀTS ARMVRESTLINGĀ
3.KURSA STUDENTAM RAIMONDAM LIEPIŅAM VEIKSMĪGA DEBIJA PASAULES ČEMPIONĀTS ARMVRESTLINGĀ Drukāt
Trešdiena, 11 septembris 2013 12:07

Raimonds Liepins 1No 4. līdz 7. septembrim Polijas pilsētā Gdiņā norisinājās 2013.gada Pasaules čempionāts armvrestlingā. Pirmo reizi tajā startēja LSPA  3. kursa students Raimonds Liepiņš. Sacensībās piedalījās 1200 sportisti no 50 pasaules valstīm.

Raimonds Liepiņš startēja svara kategorijā līdz 70 kg, un cīnījās gan ar kreiso, gan ar labo roku. Cīņās ar kreiso roku Raimondam iekrita cīņas ar 1. un 3. vietas ieguvējiem, kurās nācās atzīt viņu pārākumu un 28 dalībnieku konkurencē Raimonds izcīnīja 18. vietu. Nākošajā dienā, cīņās ar labo roku, klājās labāk. Kopskaitā Raimonda kategorijā bija 32 dalībnieki un cīņās ar labo roku Raimondam izdevās noslēgt savu debiju Pasaules pieaugušo čempionātā ar 14.vietu.

Sacensībās Raimondam pretī stājās sportisti no Krievijas, Amerikas, Kanādas, Francijas, Holandes, Anglijas, Japānas, Spānijas, Itālijas, Kazahstānas, Turcijas, Ukrainas, Bulgārijas, Somijas, Armēnijas, Zviedrijas, Rumānijas, Gruzijas, Polijas, Vācijas, Grieķijas, Šveices, Ungārijas un Uzbekistānas.

Pasaules čempionātā piedalījās arī četri Raimonda audzēkņi, kuri sasniedza izcilus rezultātus jauniešu vecuma grupā. Viens no Raimonda audzēkņiem – Vladislavs Krasovskis izcīnīja pasaules čempiona titulu jauniešiem svara kategorijā līdz 75 kg,  bet Sandra Zālīte izcīnīja bronzas medaļu, savukārt Raimonda audzēkņiem – Kasparam Grāvim svara kategorijā līdz 70 kg divas 4.vietas, bet Artūram Kalnačam svara kategorijā līdz 80 kg - 9.vieta.

Savukārt 2005. gada LSPA absolvents Jānis Amoliņš svara kategorijā līdz 75kg kļuva par četrkārtējo pasaules čempionu cīņās ar labo roku (2009., 2011., 2012., 2013.), un 2010. gada LSPA absolvente Žanna Čingule svara kategorijā virs 80kg kļuva par pasaules vicečempioni sievietēm cīņās ar labo roku.

LSPA kolektīvs, jo īpaši Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra, apsveic Pasaules čempionāta dalībniekus ar izciliem panākumiem. Tā turēt!

Informāciju sagatavoja:
LSPA armvrestlinga komandas treneris
Māris Lesčinskis 


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv