Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 6.SEPTEMBRIS - LSPA 92.GADADIENA
6.SEPTEMBRIS - LSPA 92.GADADIENA Drukāt
Ceturtdiena, 05 septembris 2013 16:14

Apsveikums"Cienījamie kolēģi, studenti un absolventi! Vēlu jums vienmēr būt gataviem attīstīt savu augstskolu un augstu nest tās godu, kā arī novēlu saglabāt nepieciešamību augt un attīstīt sevi, tad arī veiksme būs Jūsu sabiedrotā," sveicot Akadēmijas kuplo saimi jubilejā, uzsver tās rektors, profesors Jānis Žīdens.

LSPA jau vairāk nekā 90 gadus ir vienīgā sporta augstskola Latvijā, kurā zinošu, pieredzes bagātu docētāju vadībā, sagatavoti vairāk nekā 10000 dažādu kvalifikāciju sporta speciālisti darbam Latvijā un ārzemēs.

Akadēmija tika nodibināta 1921.gada 6.septembrī kā Latvijas Fiziskās izglītības institūts(LFII). Institūta pirmais vadītājs bija Rumpmuižas skolas skolotājs Mārtiņš Krūze. Studentu izglītošana tika sākta Rīgā, Nikolaja ielā 1 (tagadējā Kr.Valdemāra ielā), kur praktisko nodarbību organizēšanai izmantoja skolu sporta zāles un stadionus.

LSPA savā 92 gadu attīstībā izgājusi vairākus posmus:
· Latvijas Fiziskās izglītības institūts (1921.-1925.);
· Latvijas Tautas universitātes Fiziskās audzināšanas institūts (1925.-1940.);
· Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūts (1946.-1992.);
· Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (kopš 1992.gada 10.marta).

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv