Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA HANDBOLA KLUBS APVIENOJIES AR HANDBOLA KLUBU „CELTNIEKS”
LSPA HANDBOLA KLUBS APVIENOJIES AR HANDBOLA KLUBU „CELTNIEKS” Drukāt
Otrdiena, 03 septembris 2013 11:32

CeltnieksTurpinot handbola attīstību Rīgā, handbola klubs LSPA apvienojies ar handbola klubu "Celtnieks" un jaunajā sezonā Latvijas virslīgas čempionātā vīriešiem, kā arī Baltijas līgā startēs ar nosaukumu "Celtnieks"/LSPA.

Pērn, startējot ar nosaukumu LSPA/NB SAN, komanda Latvijas čempionātā vīriešiem izcīnīja bronzas medaļas.

Handbola klubs "Celtnieks" savulaik vairākkārtēji izcīnīja Latvijas čempionāta medaļas, kā arī sekmīgi startēja PSRS meistarsacīkstēs. Kluba nosaukumu aizvadītā gada novembrī atjaunoja LSPA kluba spēlētāji Normunds Blome un Aigars Vingris.

Jaunajā sezonā "Celtnieks" kopā ar Latgales un Vangažu handbolistiem komandā "Celtnieks"/"Vangaži" startēs Latvijas pirmās līgas čempionātā. Tajā papildus spēļu praksi iegūs arī "Celtnieks"/LSPA spēlētāji, kas lielajā komandā tik daudz laukumā netiks.

Gan ar virslīgas, gan pirmās līgas komandu strādās Latvijas izlases treneris Dmitrijs Bražņikovs, kurš savulaik bija viens no "Celtnieks" komandas vārtsargiem.

Baltijas līgā "Celtnieks"/LSPA jaunajā sezonā būs vienīgie Latvijas pārstāvji.

Foto: Helmuts Tihanovs
Ziņa no Handbola kluba LSPA oficiālās mājaslapas: www.hk-lspa.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv