Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI PIRMAJĀ STUDIJU DIENĀ TIEKAS AR SENGRIEĶU VARONI HĒRAKLU
LSPA STUDENTI PIRMAJĀ STUDIJU DIENĀ TIEKAS AR SENGRIEĶU VARONI HĒRAKLU Drukāt
Pirmdiena, 02 septembris 2013 16:33

H2013Pirmdien, 2.septembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sporta manēžā kopā pulcējās vairāk nekā 250 LSPA jaunie studenti, lai svinīgi atzīmētu studiju gada sākšanos Akadēmijai tradicionālajos „Hērakla svētkos”.

Pasākums notika, sengrieķu varoņa Hērakla stingrā uzraudzībā, kurš vienmēr izcēlies ar savu fizisko spēku. Tāpēc jauno studentu uzņemšanas svētki jau daudzus gadus akadēmijā norisinās par godu šim varonim, lai apliecinātu jauno studentu fiziskās un garīgās spējas studiju uzsākšanai.

Svētku laikā jaunos 1.kursa studentus ar dažādu asprātīgu  priekšnesumu, pārsteigumu un pārbaudījumu palīdzību uzņēma augstskolas kolektīvā, iepazīstināja ar LSPA vadību un studiju biedriem. Tālāk sekoja zvēresta nodošana Hēraklam par labu uzvedību Akadēmijā un studentu viesnīcā, par cītīgām studijām un aktīvu sportošanu.

Klātesošos sveica LSPA rektors Jānis Žīdens, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents un 1973.gada LSPA absolvents Igo Japiņš, kā arī LSPA vadība, kuri pauda prieku un gandarījumu, ka arī šogad studentu skaits Akadēmijā nav samazinājies un jauniešiem saglabājusies interese apgūt zināšanas par sportu.

Vislielākais paldies par Hērakla svētku organizēšanu LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docētājiem, jo īpaši pasākuma režisorei Ingrīdai Smukai, kā arī 1.kursa studentam, triālistam Ansim Dermakam, maģistrantam Nikam Lemeševskim, mākslas vingrotājai Diānai Jerofejevai un ģitāristam Gintam Smukajam, kas ģitāru spēlēja pirkstu perkusijas stilā.

Jaunā studiju gada sākumu atzīmēja jaunie bakalaura programmu studenti, kuri nolēmuši savu dzīvi saistīt ar trenera, sporta skolotāja, menedžera, fizioterapeita vai rekreācijas speciālista profesiju.


 Foto: doc. A.Pimenovs

 


 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv