Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI 2.SEPTEMBRĪ SVINĒS HĒRAKLA SVĒTKUS
LSPA STUDENTI 2.SEPTEMBRĪ SVINĒS HĒRAKLA SVĒTKUS Drukāt
Piektdiena, 30 augusts 2013 15:49

HS2Pirmdien, 2.septembrī, pulksten 12.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā (LSPA)  kopā sanāks LSPA studenti, lai Akadēmijai  tradicionālajos „Hērakla svētkos” svinīgi atzīmētu jaunā studiju gada sākšanos.

„Hērakla Svētku” galvenais mērķis ir pirmā kursa  studentus "iesvētīt" un uzņemt augstskolas studentu kolektīvā, iepazīstināt ar studiju biedriem un LSPA vadību, kā arī dot īsu ieskatu gaidāmajā studiju procesā no pieredzējušāku kolēģu skata punkta, kuri  „jauniņajiem” būs sarūpējuši dažādus priekšnesumus, pārsteigumus un pārbaudījumus, kas tapuši sadarbībā ar LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docētājiem.

LSPA vadība ir gandarīta, ka arī šogad studentu skaits Akadēmijā nav samazinājies un jauniešiem saglabājusies interese apgūt zināšanas par sportu. Jaunā studiju gada sākumu atzīmēs vairāk nekā  250 LSPA  jaunie bakalaura programmu studenti, kuri nolēmuši savu dzīvi saistīt ar trenera, sporta skolotāja, menedžera, fizioterapeita vai rekreācijas speciālista profesiju.

Klātesošos sveiks LSPA rektors Jānis Žīdens, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents, 1973.gada LSPA absolvents Igo Japiņš, kā arī pats Hērakls.

Arī mediju pārstāvji aicināti pievienoties Hērakla svētku svinībām.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv