Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA TURPINĀS JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA, IZSLUDINĀTA ARĪ PAPILDUZŅEMŠANA
LSPA TURPINĀS JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA, IZSLUDINĀTA ARĪ PAPILDUZŅEMŠANA Drukāt
Otrdiena, 27 augusts 2013 08:26

IMG 6452No 19. līdz 29.augustam notiks reflektantu dokumentu pieņemšana nepilna laika neklātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”, bet no 2. līdz 6.septembrim dokumentu pieņemšana 1.līmeņa profesionālās augstākā izglītības programmā “Izglītības un sporta darba speciālists”.

Savukārt augusta beigās notiks studentu papilduzņemšana studiju virziena „Sporta zinātne” bakalaura, maģistra un doktora programmās.

27.augustā papilduzņemšana noritēs profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā „Sporta zinātne” pilna laika klātienē studijām par maksu ar tiesībām piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

Turpretim „Sporta zinātnes” maģistra un doktora programmās dokumentu iesniegšana notiks 28. un 29.augustā ar iespēju pretendēt uz valsts budžeta finansētajām studiju vietām.

Dokumentu pieņemšana studiju programmu apguvei notiks LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 15 lati. No maksājuma atbrīvoti bāreņi.

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām: http://uznemsana.lspa.lv/

„LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla studiju plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums,” norāda LSPA rektors Jānis Žīdens. „Darām visu, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, mūsu sporta meistari ar savu pieredzi paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem talantiem. Šobrīd Akadēmijā studē izcilais pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, Olimpisko spēļu dalībnieks modernajā pieccīņā Deniss Čerkovskis, lodes grūdējs Māris Urtāns, šķēpmetēja Līna Mūze un citi,” informē rektors.

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits” ar specializāciju sporta jomā. Šī profesija Latvijā vēl ir salīdzinoši jauna, bet kļūst gadu no gada pieprasītāka. Tāpēc Akadēmija nopietni strādā pie programmas pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības.

Atgādinām, ka jūnijā Izglītības un zinātnes ministrijas Studiju akreditācijas komisija akreditēja visus LSPA studiju virzienus. Līdz ar to esošie un topošie LSPA studenti, absolvējot Akadēmiju, garantēti saņems valsts un starptautiski atzītus augstākās izglītības diplomus.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv