Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA SĀKAS UZŅEMŠANA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ (2013)
LSPA SĀKAS UZŅEMŠANA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ (2013) Drukāt
Otrdiena, 25 jūnijs 2013 16:01

Šo trešdien un ceturtdien – 26. un 27.jūnijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norit jauno studentu uzņemšana nākamā akadēmiskā gada studijām profesionālā maģistra programmā un akadēmiskā doktora programmā „Sporta zinātne”.

Dokumentu pieņemšana maģistrantūras un doktorantūras studijām ar iespēju kandidēt uz valsts budžeta finansētām vietām, kā arī uz maksas studiju vietām notiek 26. un 27.jūnijā. Dokumentus jāiesniedz, ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) 223.telpā no pulksten 10:00 līdz 16:00. 

LSPA rektors Jānis Žīdens norāda: „LSPA ir atvērta ikvienam, kurš vēlas savu profesionālo dzīvi saistīt ar sportu, sporta pedagoģiju vai fizioterapiju sporta jomā. Turklāt mūsu Akadēmijas galvenā prioritāte studiju procesa realizācijā ir un vienmēr būs sporta nozare, kurai mēs pilnībā nodrošinām visu nepieciešamo speciālistu sagatavošanu. Studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodiku.”

Rektors arī vērš uzmanību, ka: „Visās „Sporta zinātne” studiju programmās, konkursa kārtībā, nodrošinātas iespējas studēt pa valsts budžeta līdzekļiem, kā arī  iespēja doties studēt vai praksē uz ERASMUS programmas ietvaros izvēlēto vai Akadēmijas piedāvāto augstskolu ārzemēs, papildinot savas zināšanas un profesionālās iemaņas starptautiskā līmenī.” 

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 47813) Izglītības un zinātnes ministrijā akreditēta uz pilnu termiņu -  līdz 2019.gada 23.maijam. Tā sporta zinātnes nozarei sagatavo  izglītības un sporta darba speciālistus vienā no sekojošajām kvalifikācijām:

  • sporta skolotājs,
  • sporta veida vecākais treneris,
  • vadītājs sporta jomā,
  • rekreācijas speciālists.

Programmas studiju ilgums ir 1 gads 7 mēneši, bet studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, ir no Ls 1950  līdz Ls 2400. 

Arī akadēmiskā doktora augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 51813) Izglītības un zinātnes ministrijā akreditēta uz pilnu termiņu- līdz 2019.gada 23.maijam. Tā sagatavo sporta zinātnes nozares doktorus sporta pedagoģijā vai sporta teorijā un vēsturē (Dr.paed.). Programmas studiju ilgums ir 3 gadi 6 mēneši, bet studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, ir no Ls 4350  līdz Ls 4700. 

Detalizēta informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā bit.ly/1aJRvP2 vai pie maģistrantūras un doktorantūras vadītājas Tatjanas Ņikiforovas: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , +371 67799525.

Dokumentu pieņemšana pilna laika klātienes bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” notiks no 15. Līdz 26.jūlijam.

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv