Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes REKTORS JĀNIS ŽĪDENS PIEDALĀS 17.STARPTAUTISKAJĀ ZINĀTNES KONGRESĀ „OLIMPISKAIS SPORTS UN SPORTS VISIEM”
REKTORS JĀNIS ŽĪDENS PIEDALĀS 17.STARPTAUTISKAJĀ ZINĀTNES KONGRESĀ „OLIMPISKAIS SPORTS UN SPORTS VISIEM” Drukāt
Sestdiena, 01 jūnijs 2013 13:27

Janis ZidensNo 2 līdz 6.jūnijam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Jānis Žīdens  Ķīnas galvaspilsētā Pekinā piedalās 17.Starptautiskajā zinātnes kongresā  „Olimpiskais sports un sports visiem”, kurā sporta vadītāji, augstskolu rektori, zinātnieki un pedagogi, meklē  risinājumus un dalās savā pētnieciskā un praktiskā darba pieredzē par pasaulē arvien pieaugošo vajadzību sportu un Olimpiskās idejas pieskaņot dažādu pasaules tautu tradīcijām, mentalitātei un vajadzībām, lai digitālā laikmeta paaudzi piesaistītu aktīvam un sportiskam dzīves veidam, lai palīdzētu jauniem cilvēkiem atklāt sporta nozīmīgumu viņu  dzīves kvalitātes nodrošināšanā.

Kongresa laikā – 4.jūnijā, notiks arī Starptautiskās Fiziskās kultūras un sporta universitāšu asociācijas dalībnieku kopsapulce, kuras sastāvā ir arī LSPA. Mūsu Akadēmijas rektors kopsapulci plānojis informēt par LSPA rīkoto 6. Baltijas sporta zinātnes konferenci Rīgā, kurā piedalījās 200 vadošie Eiropas sporta zinātnieki no 15 valstīm.

Kongresam ir Starptautiskās Olimpiskās komitejas patronāža. To rīko Starptautiskās Fiziskās kultūras un sporta universitāšu asociācija, kura šogad Kongresu uzticējusi organizēt  Fiziskās izglītības un sporta Universitātei Pekinā.

Starptautiskā Fiziskās kultūras un sporta universitāšu asociācija dibināta 2009.gadā, tās prezidents ir Kazahstānas sporta un tūrisma akadēmijas profesors Kairats Zakirjanovs. Asociācijas mērķis  ir vienot Sporta augstskolas, to akadēmiskos un zinātnes speciālistus sporta jomā, lai uzlabotu sadarbību izglītībā, pētniecībā un praksē, tostarp izglītības pakalpojumus, kontaktus un koordināciju starp starptautiskajām sporta zinātņu pētniecības iestādēm. Asociācijā apvienojušās 49  sporta augstskolas. 

Līdzdalību Kongresā un uzturēšanās izmaksas apmaksā Kongresa organizētāji.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv