Uz sākumu Jaunumi Studentiem Starptautisko apmācību iespējas STUDENTIEM 28.05.2013.
Starptautisko apmācību iespējas STUDENTIEM 28.05.2013. Drukāt
Otrdiena, 28 maijs 2013 14:09

1."Animate the Change" - apmācību kurss par animācijas tehnikām
2.Seminārs "Get Ready4Youth Entrepreneurship"
3.APPETISER Lielbritānijā – ievads Tavā starptautiskajā jaunatnes darbā!
4.Apmācību kurss un konference Ēģiptē “Democracy, citizenship and youth participation”
5.Starptautiskas apmācības „Let's get out!”

Papildu informācija:

Ikvienam ir iespēja pieteikties dalībai apmācībās, ko rīko Eiropas Savienības (ES) programmas „Jaunatne darbībā” Programmas valstu Nacionālās aģentūras, kā arī Eiropas nevalstiskās organizācijas un citas iestādes. 

Šīs starptautiskās aktivitātes palīdz uzlabot programmas „Jaunatne darbībā” projektu kvalitāti, kā arī sniedz jauniešiem un jaunatnes darbā iesaistītajiem informāciju un apmācību noteiktās jomās.

Kopš 2007. gada Latvijā sekmīgi darbojas ES programma „Jaunatne darbībā”, kuras ietvaros jauniešiem ir iespēja saņemt finansējumu saviem projektiem, kā arī piedalīties dažādās apmācībās. Programmu Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Neformālās izglītības projekti ir pārsvarā orientēti uz jauniešu personīgo izaugsmi, dažādu sociālo prasmju un attieksmju attīstību, starpkultūru pieredzi un līdzdalības veicināšanu. Informācija par programmu www.jaunatne.gov.lv.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv