Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes AR 3.KURSA TRIUMFU NOSLĒDZIES LSPA NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRS HANDBOLĀ
AR 3.KURSA TRIUMFU NOSLĒDZIES LSPA NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRS HANDBOLĀ Drukāt
Ceturtdiena, 23 maijs 2013 16:35

22.maijā LSPA Jaunajā zālē noritēja Nila Graša piemiņas turnīrs handbolā, ko rīkoja Handbola specializācijas 3.kursa studentes. Turnīrs notika līdz šim nebijušā formātā. Klasiskā handbola spēle tika nomainīta uz Streethandbolu (ielu handbols) un norisinājās tikai vienu dienu, kas turnīru padarīja dinamiskāku un līdzjutējiem aizraujošāku.

7-VISI KOPA

„Turnīrs aizritēja veiksmīgi. Prieks par studentu atsaucību un atzinīgajiem vārdiem par turnīra organizēšanu un norisi. Bija patīkami vērot kā studenti aktīvi iesaistījās spēlēs un pašaizliedzīgi  cīnījās par katru iespēju gūt vārtus. Kā arī jāuzteic 1.kursa 2.grupas studenti, kas bija izveidojuši no savas grupas 3 komandas,” savās pārdomās dalījās turnīra viena no organizatorem Linda Brikmane.

Šogad handbola turnīrā piedalījās 11 puišu komandas un 6 meiteņu komandas. Meiteņu komandu konkurencē uzvarēja 3.kursa studenšu komanda „Nav variantu”, kas finālspēlē ar 21:15 pārspēja „Red Ones”. Uzvarētāju komandā spēlēja Annija Grosberga, Linda Sarja, Lelde Bērziņa, Laura Petroviča, Dita Upesjure.

2.vietu izcīnīja komanda „Red Ones”, kurā spēlēja L.L.Grantiņa, S.Veinberga, E.Rozentāle, Ē.Paulinkaite, I.Zālīte. Savukārt 3.vietu izcīnīja 2.kursa studenšu komanda „Kailā jūdze”, kas pārspēja 1.kursa komandu „Cunami”. ”Kailās jūdzes” komandā spēlēja E.Gribuste, A.Dukure, K.Jansone, A.Nasaļska, E.Karaseva, S.Širaka.

Puišu komandām 1.vietu izcīnīja 3.kursa studentu komanda „Absolūtā korelācija”, kas aizraujošā finālspēlē ar rezultātu 17:15 pārspēja 1.kursa komandu „Sāļie”. Uzvarētāju komandā spēlēja Jānis Bāča, Reinis Duksītis, Uģis Šusts, Ēriks Bauers, Jānis Zemels, Arvis Savčenko, Toms Čerņiks. 1.kursa „Sāļo” komandā spēlēja R.Šadrins, R.Tīfentāls, E.Krauklis, J.Dančauskis, R.Onzuls. 3.vietu izcīnīja 1.kursa 2.grupas 2.komanda, kas pārspēja 1.kursa komandu „Brenguļi”. 1.2.2.komandā spēlēja P.Rumpis, M.Miknis, A.Birze, M.Mūkins, K.Rītiņš, R.Justs.

Par labākajiem spēlētājiem godalgoto komandu vidū tika atzīti U.Šusts, M.Miknis un R.Tīfentāls. Meiteņu konkurencē par labākajām tik atzītas A.Grosberga. L.L.Grantiņa, K.Jansone.

Vēlamies pateikt īpašu paldies apdrošināšanas kompānijai „Gjensidige”, LSPA sporta klubam, LSPA rektoram Jānim Žīdenam, Sporta spēļu katedrai un Latvijas Treneru tālākizglītības centram. Un paldies 3.kursa handbola specializācijas studentēm par veiksmīgi noorganizētu LSPA studentu handbola turnīru.

Paldies par atsaucību un tiekamies nākamgad!


Informāciju sagatavoja:
LSPA Handbola specializācijas 3.kursa studente,
turnīra organizatore Linda Brikmane

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv