Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes PIRMO REIZI LSPA NOTICIS VINGROŠANAS KONKURSS 1.KURSA STUDENTIEM - ĢIMNASTRĀDE
PIRMO REIZI LSPA NOTICIS VINGROŠANAS KONKURSS 1.KURSA STUDENTIEM - ĢIMNASTRĀDE Drukāt
Trešdiena, 22 maijs 2013 14:13

9.maijā, LSPA Vingrošanas katedra pirmo reizi Akadēmijas vēsturē organizēja vingrošanas konkursu 1.kursa studentiem – Ģimnastrāde 2013. Konkursā 108 pirmkursnieki, interesantu sacensību veidā, atskaitījās par apgūtajām praktiskajām iemaņām vingrošanas kursā, kurā apguva ritmiku, kustību pamatus, aerobiku, vingrošanu un akrobātiku.

„Tā ir teicama Vingrošanas katedras iniciatīva, kur iepriekšējās vingrošanas tradīcijas pāraugušas jaunā un modernākā pasākumā! Ar lielu interesi skatījos mūsu studentu apgūto prasmju paraugdemonstrējumus,” pēc Ģimnastrādes pārdomās dalījās LSPA rektors Jānis Žīdens. „Domāju, ka mēs bijām aculiecinieki jaunam LSPA sporta pasākumam, kurš Akadēmijas dzīvē stabili iesakņosies un kļūs par labu tradīciju. Paldies Vingrošanas katedrai par radošu izdomu, kas finalizējusies mums visiem saistošā atskaites veidā par vingrošanas kursā paveikto akadēmiskā gada laikā.”

„Ģimnastrādes 2013” Miss vingrotājas titulu ieguva Sintija Spunde, bet Mistera vingrotāja titulu izcīnīja Marks Riekstiņš.

Dalībnieki startēja piecās grupās un cīnījās par Ģimnastrādes čempionu titulu. Labākā izrādījās 1.kursa 4.grupa, kuras sastāvā vingroja:

1. Sintija Spunde
2. Inga Daļecka
3. Inga Savicka
4. Viktors Suraks
5. Igors Petriļaks
6. Jegors Nazarovs
7. Rasa Jansone
8. Katrīna Betija Šilkina
9. Jana Ļeļeva
10. Sindija Veinberga
11. Zane Ķīkule
12. Madara Tīģere
13. Marita Puļļa
14. Eva Rozentāle
15. Laurita Laura Grantiņa
16. Simona Bula
17. Rūta Vasiļjeva
18. Ieva Zālīte

Savukārt žūrijas komisijā darbojās: studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis, sporta kluba vadītāja Ludmila Kurova, teorijas katedras docente Inta Immere un smagatlētikas katedras vadītājs Leonīds Čupriks.


 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv