1.JŪNIJĀ LSPA FIZIOTERAPIJAS NODAĻA RĪKO SEMINĀRU „FIZIOTERAPIJA SPORTA PRAKSĒ” Drukāt
Ceturtdiena, 16 maijs 2013 16:17

MuguraSestdien – 1.jūnijā, LSPA Fizioterapijas nodaļa un Latvijas Fizioterapijas asociācijas Sporta fizioterapijas apakšgrupa Akadēmijas  telpās rīko semināru „Fizioterapija sporta praksē”. Seminārs domāts fizioterapijas studentiem un praktizējošiem fizioterapeitiem.

Norises vieta: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, Rīga, (telpa tiks precizēta pēc dalībnieku pieteikšanās).
Reģistrācija no pulksten 9.30
Sākums pulksten 10.00
Pieteikšanās līdz šā gada 24.maijam e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot vārdu, uzvārdu un informāciju, vai esat Latvijas Fizioterapijas asociācijas (LFA) biedrs.

LFA biedriem dalība seminārā bezmaksas. Pārējiem, kā arī LFA biedriem, kas nav samaksājuši biedru naudu, dalības maksa Ls 5. Maksāt iespējams TIKAI ar iepriekšēju pārskaitījumu! Semināra dienā uz vietas nebūs iespējas veikt apmaksu (reģistrācijā jāuzrāda maksājumu apliecinošs maksājuma uzdevums).

Neskaidrības par semināru lūdzam risināt laicīgi ar e- pasta  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu starpniecību vai, zvanot LSPA Fizioterapijas nodaļas vadītājai Evijai Českai pa telefona Nr. 67799548.

www.fizioterapeitiem.lv

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lv



Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv