Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes SMAGATLĒTIKAS KATEDRA PIE ELKOR PLAZA POPULARIZĒ SVARBUMBU CELŠANU
SMAGATLĒTIKAS KATEDRA PIE ELKOR PLAZA POPULARIZĒ SVARBUMBU CELŠANU Drukāt
Pirmdiena, 13 maijs 2013 16:40

Svarbumbas11. maijā, LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju aktīvi līdzdarbojās tirdzniecības centra „Elkor Plaza” organizētajā „Ģimeņu sporta dienā”, popularizējot pasākuma apmeklētājiem vienu no katedras sporta veidiem - svarbumbu celšanu. 

Pasākumā piedalījās LSPA Smagatlētikas katedras docētājs Māris Lesčinskis un katedras studenti: Elīna Elksnīte, Gunita Grigaloviča, Alvis Makejevs un Edgars Melderis. Studenti aktīvi konsultēja, demonstrēja un palīdzēja apmeklētājiem apgūt pirmos soļus svarbumbu celšanā. Visiem - lieliem un maziem, bija iespēja izmēģināt dažāda veida fiziskās aktivitātes un vingrinājumus ar dažāda smaguma svarbumbām. 

Smagatlētikas katedra pateicas studentiem par aktīvu dalību šajā pasākumā un cer uz turpmāko studentu aktivitāti līdzīga veida pasākumos! 

„Ģimeņu sporta dienā” ikviens varēja iepazīties ar sporta veidiem, kuri Latvijā nav popularitātes un masveidības augšgalā, tomēr ir ļoti interesanti un aizraujoši visdažādāko vecumu cilvēkiem un piemēroti dažādai cilvēku fiziskajai sagatavotībai. 

Informāciju sagatavoja:
Smagatlētikas katedras docents
Māris Lesčinskis

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv