Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MŪSU BASKETBOLISTIEM „VEF-LSPA” SUDRABS LBL2!
MŪSU BASKETBOLISTIEM „VEF-LSPA” SUDRABS LBL2! Drukāt
Svētdiena, 12 maijs 2013 22:05

IMG 701411.maijā, basketbola kluba „ VEF-LSPA” vīriešu komanda, kuras sastāvā gandrīz visi ir mūsu akadēmijas studenti, 2012./2013.gada sacensību sezonu noslēdza, izcīnot sudraba medaļas Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL2) čempionātā. APSVEICAM AR LIELISKAJIEM PANĀKUMIEM!

LBL2 finālsērijas izšķirošajā 5.spēlē, kas notika 11.maijā Rīgā, mūsu komandai nācās atzīt „Saldus” basketbolistu pārākumu un spēle noslēdzās ar rezultātu 70-79, lai gan spēle bija ļoti saspringta, jo visu spēles laiku vadībā bija gan viena, gan otra komanda.

LBL2 sacensību "maratons" sākās 2012.gada oktobrī un astoņos  mēnešos mūsu komanda aizvadīja 38 spēles, izcīnot uzvaru 30 spēlēs. Regulāro čempionātu mūsu komanda noslēdza 1.vietā, pēc tam 1/4 finālā divās spēlēs uzvarēja Vidzemes Augstskolas komandu, 1/2 finālā trīs spēlēs pieveica Ventspils Augstskolas basketbolistus un maija sākumā sacentās piecās spēlēs ar BK „Saldus” komandu par LBL2 čempionu titulu.

Mūsu komandā spēlēja: Mārcis Pliens (komandas kapteinis), Aigars Strāķis, Guntars Strāķis, Mārtiņš Rozenbergs, Jānis Pozņaks, Kaspars Baumanis, Jānis Dančauskis, Jānis Leimanis, Mārtiņš Zemturis, Arvis Savčenko, Ainārs Tomašs, Jānis Bāča, Matīss Miknis, Kristiāns Krinkels, Ģirts Magone, Jānis Ābols, Kristaps Gotfrīds. Treneris Jānis Rimbenieks.

Apsveicam mūsu basketbolistus, kuri regulāra, godprātīga un centīga treniņu darba rezultātā izcīnīja sudraba medaļas un godam pārstāvēja savu augstskolu Latvijas basketbolā!

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv