Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA KOMANDA "STIPRO SKRĒJIENĀ" IZCĪNA 40.VIETU 467 KOMANDU KONKURENCĒ
LSPA KOMANDA "STIPRO SKRĒJIENĀ" IZCĪNA 40.VIETU 467 KOMANDU KONKURENCĒ Drukāt
Svētdiena, 12 maijs 2013 20:25

pirms4.maijā kinopilsētā "Cinevilla", piedalījās  3878  "Stipro skrējiena” dalībnieki, tais skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komanda ar nosaukumu „LSPA kurmīši”, kas izcīnīja 40.vietu 467 komandu konkurencē.

Kā pastāstīja komandas kapteinis un LSPA Studentu pašpārvaldes priekšsēdētājs Ervīns Lūsis, kopā ar viņu komandā startēja  1.kursa maģistrantūras studente Valērija Druzjaka, klātienes 3.kursa students Arnis Ādmanis un LSPA domubiedrs Emīls Brants.

pec

Daloties savos iespaidos, par distancē piedzīvoto, Ervīns pastastāstīja:

„9 kilometrus garā trase ar 33 šķēršļiem bija grūta, sevišķi trases pirmā puse un otrā pusē sekojošais ‘’stikla kalns’’, kurš prasīja daudz spēka, bet kopā sadarbojoties, palīdzot viens otram gan paceļot, pavelkot, pastumjot un uzmundrinot, „LSPA KURMĪŠI” finišu sasniedza pēc 1h:34min:19sek, ierindojoties 40.vietā starp 467 finišu sasniegušajām komandām.

Rezultātu vērtējam kā ļoti labu, visi darīja ko varēja, varbūt vienīgi starta vietas izvēle, nostājoties uzreiz aiz lielā pūļa, nebija taktiski pareizs gājiens, vajadzēja palauzties vēl nedaudz uz priekšu.

Esam apmierināti, jo izņemot komandas kapteini, pārējiem šis bija pirmais starts Stipro Skrējienā. Par nākamā gada plāniem pagaidām nedomājam, kaut vēlmi noteikti piedalīties, izteica visi komandas dalībnieki.

Paldies organizatoriem par iespēju piedalīties un pasākuma organizētību, kaut dušu jautājums nav sakārtots līdz galam joprojām J


Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv