Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKTORS JĀNIS ŽĪDENS APMEKLĒ STARPTAUTISKO OLIMPISKO AKADĒMIJU GRIEĶIJĀ
LSPA REKTORS JĀNIS ŽĪDENS APMEKLĒ STARPTAUTISKO OLIMPISKO AKADĒMIJU GRIEĶIJĀ Drukāt
Piektdiena, 10 maijs 2013 16:58

OlimpijaOlimpiskās kustības šūpulī – Olimpijā (Grieķija), no 12.-19.maijam jau 12.reizi notiks Starptautiskās olimpiskās akadēmijas (LOA) darba sesija nacionālo olimpisko akadēmiju vadītājiem. Forumu plānojuši apmeklēt vairāk nekā 70 pasaules valstu pārstāvji. Latviju sesijā pārstāvēs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors un Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents  Jānis Žīdens.

Šogad galvenā darba sesijas tēma nacionālo olimpisko akadēmiju vadītājiem ir „Olimpiskais mantojums: Olimpiskās spēles un ar tām saistītie izglītības izaicinājumi”.

 J.Žīdens uz sesiju dodas kā Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents, lai klātienē iepazītos ar citu valstu Nacionālo Olimpisko akadēmiju vadītājiem, pārrunātu šā brīža Olimpiskās izglītības aktualitātes pasaulē un tuvāk iepazītu citu Olimpisko akadēmiju darbības virzienus. Šis ir viņa pirmais Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas apmeklējums.

„Ļoti ceru, ka pēc Olimpisko spēļu dzimtenes apmeklējuma mājās atgriezīšos iedvesmots jauniem darbiem un atvedīšu svaigas idejas, kas noderēs Latvijas Olimpiskās akadēmijas darba pilnveidošanai,” norāda Žīdens.

Sesijas dalībnieki apmeklēs arī seno Olimpiju, kur jau tradicionāli pirms katrām Olimpiskajām spēlēm tiek iedegta Olimpiskā uguns, kā arī apmeklēs antīko Olimpisko stadionu un Olimpijas Arheoloģisko muzeju. 

Jānis Žīdens par Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidentu ievēlēts 2010.gada 9.aprīlī.

Sesijas apmeklējumu apmaksā Starptautiskās Olimpiskās komitejas programma „Olimpiskā Solidaritāte”.

Latvijas Olimpiskā akadēmija darbojas kopš 1989.gada. Tā ir izglītojoša rakstura sporta sabiedriska organizācija, kas veic Olimpiskās kustības un Olimpisma izpētes darbu un veicina Olimpisko izglītību Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv