Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA MEITENES TRIUMFĒ LATVIJAS XXIII UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ!
LSPA MEITENES TRIUMFĒ LATVIJAS XXIII UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ! Drukāt
Otrdiena, 07 maijs 2013 17:19

Damas studentu trakums5.maijā,  Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā notika finālcīņas Latvijas XXIII Universiādes sacensībās basketbolā ,,Studentu Basketbola trakums’’.  Sieviešu konferencē pārliecinoši spēcīgākās izrādījās mūsu LSPA meitenes, 2.vietā Latvijas Universitāte (LU) un 3. Rīgas Stradiņa Universitātes basketbolistes (RSU).

Finālā otro gadu pēc kārtas iekļuva LU, šoreiz pretī stājoties LSPA meitenēm.  Mača ievads ritēja līdzīgā un saistošā spēlē, taču LSPA pirmās ceturtdaļas laikā izdevās iegūt +7 pārsvaru 17-10. Līdz puslaika pārtraukumam LSPA studentes tika nedaudz nobremzētas, taču kopumā arī spēles 2.puse aizritēja LSPA komandas zīmē, rezultātā svinot drošu uzvaru ar 67-49.

Uzvarētāju rindās 20 punktus guva Ieva Vītola, Šobrīd Rīgas OSC sākusies jau cīņa par vīriešu zelta godalgām.

LSPA SIEVIEŠU  BASKETBOLA  KOMANDA – Annija GROSBERGA, Annija VIDENIECE, Elza GRIBUSTE, Ieva KRASTIŅA, Ieva VĪTOLA, Kristīne IGNATJEVA, Lauma PODA, Lelde BĒRZIŅA, Linda SARJA, Madara KRAUZE, Marita PUĻĻA, Santa JĀKOBSONE
Treneris: asoc.prof. Andris SPUNDE

Latvijas XXIII Universiāde basketbolā sieviešu konferences vietu sadalījums:
1. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
2. Latvijas Universitāte
3. Rīgas Stradiņa universitāte

3.maijā tika dots starts Latvijas XXIII Universiādes sacensībām basketbolā ''Studentu Basketbola trakums''. 12 vīriešu un 6 sieviešu komandu konkurencē triju dienu laikā tika noskaidrotas šī gada spēcīgākās augstskolu basketbola komandas.

Kopumā tika aizvadītas 39 spēles. Svētdien jau no agra Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā risināsies lielie fināli, ar saldo ēdienu, proti, vīriešu spēli ar 1.vietu pašā noslēgumā. Tās sākums 14:45.