Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA džudistu sportiskie sasniegumi
LSPA džudistu sportiskie sasniegumi Drukāt
Ceturtdiena, 02 maijs 2013 09:27

2013. gada 27.–28.aprīlī Saldū notika starptautiskās džudo sacensības, kurās piedalījās ap 500 sportistu no četru valstu 30 džudo klubiem. Sacensības noritēja 12 vecuma grupās ar kvalifikāciju no 5. līdz 1. kjū (skolnieku-studentu meistarības pakāpe), bet Dana (meistara pakāpe) īpašnieki šajās sacensībās piedalīties nevarēja.

 DSC0211 DSC0211
 DSC0211 DSC0211

LSPA pārstāvēja pieci dalībnieki – studenti un LSPA džudo skolas jaunieši.

Mūsu sportistu izcīnītās godalgotās vietas:

U – 21 grupā

Normunds Pipars 1.vieta (sv.kat. -90 kg)

Imants Cīrulis 3.vieta (sv. kat. -90 kg)

 

Senioru grupā

Mārtiņš Seisums 3.vieta (sv.kat. -81 kg)

 

Sacensības noritēja individuālā - komandu formātā un tika noteikta arī labākā kluba komanda. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Džudo klubs” Lido”, izcīnot 16 zelta, 10 sudraba un 16 bronzas medaļas, iegūstot kausu un naudas prēmiju Saldus pilsētas pašvaldības.

Patīkami, ka šajā klubā strādā mūsu akadēmijas absolventi - treneri Alvis Rogozins, Andrejs Rudņiks, Andrejs Magers, Vladislavs Minginovičs un Einārs Pimenovs, kura audzēkņi ieguva 7 zelta, 1 sudraba un 6 bronzas medaļas.

 

Informāciju sagatavoja docents Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv