Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBU „MANREVS ČETRATĀ 2013”
PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBU „MANREVS ČETRATĀ 2013” Drukāt
Otrdiena, 23 aprīlis 2013 14:58

APSTIPRINU
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
rektors J. Žīdens
2013. gada 19.aprīlī

  

PIEDZĪVOJUMU  SACENSĪBU „MANREVS  ČETRATĀ  2013”

NOLIKUMS

 

I. Mērķi un uzdevumi

1. Nodrošināt iespēju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentiem un docētājiem piedalīties piedzīvojuma sacensībās.

2. Sekmēt studentu un docētāju spējas darboties komandā. Prasmi ātri un pareizi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību neikdienišķos apstākļos.

3. Noskaidrot labākās LSPA studentu un docētāju komandas piedzīvojumu sporta sacensībās un veicināt dalībnieku fiziskās aktivitātes dabā kā veselīgu dzīves veidu.

 

II. Laiks un vieta

4. Sacensības notiekgada 16. maijā LSPA, Bābelītes un Šmerļa meža apkārtnē.

5. Starts15.30 pie LSPA B korpusa ieejas (precīzs starta laiks katrai komandai tiks precizēts 2013.gada 16.maijā plkst. 12.00).

         

III. Organizatori

6. Sacensības organizē LSPA 3. kursa rekreācijas specializācijas studenti. Sacensību galvenais tiesnesis – Santa Grigorjeva.

7. Sacensības atbalsta LSPA Sporta klubs.

 

IV. Dalībnieki

8. Sacensībās piedalās LSPA klātienes un neklātienes studenti, LSPA docētāji. Sacensības notiek komandā. Komandā 4 dalībnieki neatkarīgi no dzimuma.

 

V. Sacensību programma

9. 2013.gada 15.maijā plkst. 11.40 komandu starta laika izloze (Slēpošanas katedrā).

10. 2013.gada 16.maijā plkst. 15.15 komandas kapteiņu sanāksme, starts plkst.15.30.

11. Sacensību distances garums ap 5km, kurā iekļauti dažādi kontrolpunkti. Kontrolpunkti jāapmeklē organizatoru noteiktā secībā. Kontrolpunktu uzdevumu veikšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas, bet gan komandas attapība, komandas taktika, veiklība, ātrums, koordinācija, utt.

12. Distancē nepieciešams obligātais komandas inventārs, kurš jāuzrāda pirms starta: mobilais telefons 1gab., kompass 1gab. (nepieciešamības gadījumā tiks izsniegts Slēpošanas katedrā), šķiltavas/sērkociņi, sterils pārsējs 1gab., plāksteri.

 

VI. Pieteikumi

13. Komanda jāpiesaka līdz 13.maijam maijam, nosūtot pieteikuma lapu (pielikums), pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai iesniedzot pieteikumu Slēpošanas katedras metodiķei Mārai Valdmanei.
Pieteikums tiek apstiprināts pēc dalības maksas veikšanas.

 

VII. Vērtēšana

13. Piedzīvojumu sacensībās komanda veic distanci visi kopā, ievērojot atsevišķu uzdevumu kontrollaiku un maksimālo kopējo distances kontrollaiku, kurš tiks paziņots sacensību dienā.

14. Rezultātu nosaka, katrā uzdevumā atsevišķi sadalot vietas un tās summējot kopā. Vienādu punktu skaita gadījumā, augstāku vietu ieņem komanda, kurai labāks kopējais sacensību distances veiktais laiks.

 

VIII. Apbalvošana

17. Sacensību uzvarētājus apbalvo LSPA Slēpošanas katedrā 2013.gada 20.maijā plkst. 11:40.

17.1.  1.-3.vietu ieguvējus apbalvo ar diplomiem un pārsteiguma balvām.

17.2.   Pārsteiguma balva par interesantāko komandas noformējumu.

 

IX. Dalības maksa

18. Visus izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās, sedz paši dalībnieki.

18.1.  Dalības maksa no komandas 2Ls, kuru apmaksā iesniedzot pieteikumu.

18.2. Par dalības maksu sacensību organizatori nodrošina piedzīvojumu sacensību norisi, 1.-3.vietu apbalvošanu ar pārsteiguma balvām un diplomiem, balvu par interesantāko komandas noformējumu.

 

X. Citi noteikumi

19. Izvērtējot strīdīgus jautājumus sacensībās par pamatu tiek ņemts sportiskā godīguma princips. Domstarpību gadījumā komanda iesniedz rakstisku protestu sacensību galvenajam tiesnesim.

20. Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselību un drošības noteikumu ievērošanu un apliecina to ar parakstu pieteikumā (pielikums).

21. Organizatoriem ir tiesības veikt nelielas izmaiņas sacensību nolikumā, par to iepriekš brīdinot komandas kapteiņus.

22. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā par sacensību norisi vērsties pie LSPA 3.kursa studentiem: Annijas Grosbergas ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mob.20377749)
un Santas Grigorjevas ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mob.28322703).

 

A.Grosberga

20377749

 

SASKAŅOTS

LSPA studiju kursa „Āra aktivitātes” atbildīgā docente I.Liepiņa

Rīgā, 2013.gada 17.aprīlī

SASKAŅOTS

LSPA Rekreācijas nodaļas

Vadītāja prof. D.Krauksta

Rīgā, 2013.gada 17.aprīlī

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv