Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā (Latvijas kausa izcīņas 6. posms)
Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā (Latvijas kausa izcīņas 6. posms) Drukāt
Otrdiena, 23 aprīlis 2013 14:41

Šā gada 20. aprīlī, Valmierā, norisinājās Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā (ar IPF atļauto ekipējumu). Šajās sacensībās atlētiem atļauts izmantot speciālos triko pietupienam un svaru stieņa vilkšanai, ceļgalu saites, plaukstpamata saites, speciālos kreklus spiešanai guļus. Šis ekipējums ne tikai pasargā atlētu no iespējamām traumām, bet arī uzlabo rezultātus katrā no disciplīnām, tādējādi atlētu uzrādītās summas trīs disciplīnās vidēji ir ievērojami lielākas, nekā bezekipējuma sacensībās. Šajās sacensībās tika pārstāvēta arī LSPA komanda:

Sieviešu konkurencē svaru kategorijā līdz 63kg otro vietu izcīnīja Dita Guzika, summā paceļot 170kg, apsteidzot komandas biedreni Kristīni Dovgiallo, kura palika trešajā vietā. Svaru kategorijā virs 63kg otro vietu izcīnīja Inga Mālmane, kura trīscīņas summā savāca 245kg, kas ļāva viņai ieņemt arī otro vietu absolūtajā vērtējumā sieviešu konkurencē.

Vīriešu konkurencē junioros Pēteris Rumpis pietupās ar 200kg, izspieda 180kg un izvilka 230kg, summā uzrādot 610kg, iegūstot ceturto vietu. Ņemot vērā, ka Pēterim pamata disciplīna ir spiešana guļus, šis ir ievērojams sasniegums ekipējuma sacensībās. Open grupā patīkami pārsteidza 2. kursa neklātienes students Andris Krūmiņš, kurš svara kategorijā līdz 105kg pietupās ar 235kg, izspieda 162,5kg un izvilka 260kg, summā savācot 657kg un izcīnot trešo vietu kategorijā.

Apsveicam mūsu sportistus ar panākumiem!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv