Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Studentiem ir iespēja pieteikties starptautiskajai praksei
Studentiem ir iespēja pieteikties starptautiskajai praksei Drukāt
Pirmdiena, 22 aprīlis 2013 14:20

 

Plakats

Starptautiskā studentu organizācija AIESEC aicina studentus un nesenos augstskolu absolventus līdz 30. aprīlim pieteikties profesionālajām darba praksēm un brīvprātīgajam darbam ārzemēs.

AIESEC starptautiskās prakšu programmas laikā Tev ir iespēja iegūt darba pieredzi, dzīvot multikulturālā vidē, iepazīt jaunus cilvēkus, gūt jaunus iespaidus, uzlabot angļu valodas un komunikācijas prasmes, kā arī sniegt savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā. Lai pieteiktos un jau šī gada martā dotos praksē, aizpildi pieteikuma anketu projekta mājaslapā www.aiesec.lv/prakses.

AIESEC starptautisko prakšu programma sniedz jauniešiem iespēju strādāt apmaksātā prakses vietā no sešiem mēnešiem līdz pusotram gadam kādā no 113 valstīm visā pasaulē, piemēram, Brazīlijā, Indijā un Ķīnā, tādējādi gūstot profesionālu un starptautisku pieredzi IT, menedžmenta, vadības, mārketinga un daudzās citās jomās, vienlaikus iepazīstot dažādu valstu kultūru.

Savukārt brīvprātīgā darba programma sniedz iespēju piedalīties dažādos vides un sociālajos projektos, izglītojot jauniešus par sociālām problēmām, kā arī mācot valodas un sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes. Dalība šajā programmā ilgst vidēji 6-8 nedēļas, un tās laikā jaunietim tiek nodrošināts uzturs un dzīvesvieta, kā arī iespēja iepazīt izvēlētās valsts sabiedrību, mācīties valodu un iepazīt dzīvesveidu.

„AIESEC projekts man ir devis nenovērtējamu pieredzi, jaunus draugus un izpratni par pilnīgi atšķirīgu kultūru,” stāsta Ieva Gedzuna. Viņa Taivānā pavadīja divus mēnešus, strādājot universitātes projektā, un, brīvā brīdī ceļojot, iepazina austrumu tradīcijas un kultūru.

AIESEC ir pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadīta organizācija, kas darbojas jau 64 gadus. AIESEC mērķis ir atklāt un attīstīt jauniešu līderības potenciālu, pozitīvi ietekmējot apkārtējo sabiedrību. Šobrīd vairāk nekā 2400 universitātēs 113 valstīs un teritorijās AIESEC nodrošina iespējas jauniešiem iegūt prakses vietas ārzemēs, attīstīt savas līdera spējas, izveidot personīgo kontaktu tīklu un atklāt virzienu un mērķus savai nākotnes darbībai. Latvijā AIESEC darbojas kopš 1995.gada, un pašlaik darbojas trīs pārstāvniecības – Rīgā, Jelgavā un Valmierā.

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv