Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Stipro skrējienā arī šogad noskaidros stiprāko augstskolas komandu
Stipro skrējienā arī šogad noskaidros stiprāko augstskolas komandu Drukāt
Ceturtdiena, 11 aprīlis 2013 08:57

SS 2013 logoPieteikšanās piektajam Stipro skrējienam sākas pirms diviem mēnešiem un cilvēku aktivitāte šogad ir kļuvusi daudz lielāka. Lielākā daļa skrējēju ir studenti, tādēļ arī šogad noskaidrosim stiprāko augstskolas komandu Latvijā.

2013. gadā 4. maijā norisināsies jau piektais Stipro Skrējiens, kad studenti tiek aicināti noskaidrot to, cik patiesībā stipri jūs esat, un neierastā veidā atzīmēs Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu – atklājot jaunās sezonas skriešanas aktivitātes brīvā dabā un kopīgiem spēkiem pārvarot jebkuru šķērsli.

Šogad trases garums plānots 7 – 8 kilometri un tās konfigurācija tiks krasi mainīta. Paredzēts veidot izteiktu reljefu, kuru papildinās 33 gan dabīgi, gan mākslīgi veidoti šķēršļi. Pavisam citādāka būs laika kontroles sistēma. Lielāka uzmanība šogad tiks pievērsta kvalitatīvākam servisa nodrošinājumam.

Ikviens, kurš sekmīgi būs veicis trasi, saņems piemiņas suvenīru par piedalīšanos Stipro Skrējienā. Šogad piešķirs īpašas balvas arī košākajai komandai, skrējējam ar labāko tērpu, labāko frizūru u.c Kā katru gadu, noskaidrosim stiprākās augstskolas komandas titula ieguvējus un apbalvosim arī otrās un trešās vietas saņēmējus šajā grupā, balvu nodrošina ISIC.

Šogad netiks piešķirts katrai augstskolai savs atlaižu kods, bet gan 15% atlaidi dalības maksai saņems visi ISIC/ITYC/IYTC karšu lietotāji no tā brīža dalības maksas lieluma. Izmantot šo atlaidi, var arī komandas, tikai tad vismaz diviem tās dalībniekiem jābūt iepriekš minēto norēķinu karšu lietotājiem (der arī ISIC Studentu apliecības). Jums pašiem ir jāaprēķina summa, kāda jāpārskaita uz norādīto kontu. Katra augstskola var izmantot organizatoru sniegto iespēju, pieteikt vienu komandu bez maksas šajā pasākumā.

01  01  01 

 

Sīkāka informācija par Stipro skrējienu pieejama mājas lapā – www.stiproskrejiens.lv, kur arī var pieteikties sacensībām, aizpildot pieteikuma anketu. No 18. marta līdz 7. aprīlim dalības maksa individuālajiem skrējējiem ir 11.00 Ls un komandām – 55 Ls.

Sekojiet aktīvi līdz biedrības „Par stipru Latviju!” sociālo tīklu profiliem, jo visu aprīli un arī maijā norisināsies daudzi un dažādi konkursi, kuros katru dienu varēs laimēt vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Ja esi izlēmis piedalīties Stipro skrējienā, Tu vari būt drošs, ka iesaistīsies lieliskākajā piedzīvojumā un noteikti kvalitatīvi pavadīsi laiku kopā ar draugiem.

Sīkāka informācija mājas lapā www.stiproskrejiens.lv

  04  01  01

 

 

Informāciju sagatavoja

Elīna Gārbena

Biedrība „Par stipru Latviju!”

Mob. tel. +371 26135134

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv