Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes TRENERU SEMINĀRS 2013. gada 29. martā
TRENERU SEMINĀRS 2013. gada 29. martā Drukāt
Trešdiena, 03 aprīlis 2013 19:31

BOKSA ĒTIKAS KODEKSS, SACENSĪBU NOTEIKUMI UN TRENIŅU PROCESA TEORĒTISKIE ASPEKTI. 

 

2013. gada 29. martā Bulduru Darzkopības vidusskolas sporta namā, Jūrmalā, Viestura ielā 6 (Lielupe) Latvijas čempionāta boksā ietvaros notika treneru seminārs, kuru organizēja LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs, Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Boksa federāciju. Seminārā teorētiskās nodarbības vadīja lektori no LSPA (Dr.paed., profesors Leonīds ČUPRIKS; Mg.paed., lektors Genadijs GLAZKOVS) un LBF pārstāvji (Dr.iur. Nils ŽURAVĻOVS; Mg.paed., Jurijs GLAZKOVS).

 

Semināra laikā varēja iegūt informāciju par boksa ētikas kodeksu un statūtiem (boksa sacensību tiesāšanas sistēma, tiesāšanas ētikas kodekss, tiesnesis kā vērtētājs, tiesnešu darbības un kompetence, sportistu sacensības darbības struktūra), par starptautisko boksa sacensību noteikumu izmaiņām (AIBA tehniskie noteikumi, AOB sacensību noteikumi, WSB sacensību noteikumi), par spēka attīstīšanas teoriju vadlīnijām boksā (spēka īpašību nozīme boksā, spēka attīstīšanas līdzekļi un metodes boksā, spēka attīstīšanas plānošana makrociklā), par traumatismu un traumu profilaksi boksā (traumas boksā, traumu rašanās cēloņi boksā, nodarbību organizēšanas drošības noteikumu prasības, traumu profilakse boksā).

Teorētiskās lekcijas bija paredzētas boksa un citu divcīņu sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem, sporta pedagogiem, studentiem un visiem interesentiem, kas ir saistīti ar divcīņu sporta veidiem. Seminārā piedalījās dalībnieki no dažādiem divcīņu sporta veidiem (tekvondo, bokss, džudo, sambo, cīņa) un pārstāvji no svarcelšanas un hokeja.

 

Informāciju sagatavoja Smagatlētikas katedras docētājs Māris Lesčinskis.


 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv