Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA studējošie bobslejisti uz goda pjedestāla trīs pakāpieniem, 09.03.2013. Sigulda
LSPA studējošie bobslejisti uz goda pjedestāla trīs pakāpieniem, 09.03.2013. Sigulda Drukāt
Pirmdiena, 11 marts 2013 11:11

IMG 3348Ar vērienīgu pasākumu Siguldā aizvadīts sezonas noslēgums bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā. "Ledus trašu zvaigznes un karaļi" – tāds bija nosaukums un atvadas no sezonas izdevās, tāpat kā pati sezona!

Laiks jauks, skatītāju daudz un visai interesantas sacensības, ieskaitot bobsleju divniekiem. Čempionu godā Oskars MELBĀRDIS ar Daumantu DREIŠKENU, taču šīs sezonas otram labākajam duetam pasaules kausa vērtējumā uzvara Siguldā nenācās viegli – pēc pirmā brauciena Uģis ŽAĻIMS un Vairis LEIBOMS tika apsteigti tikai par vienu sekundes simtdaļu. Otrajā gan stabilāks brauciens mūsdienu Latvijas bobsleja līderim un uzvara Melbārdim/Dreiškenam. Otrā vieta Žaļimam ar Leibomu, trešā – Oskaram ĶIBERMANIM ar Raivi ZĪRUPU, pēcāk Edgars Maskalāns ar Raivi Broku, arī vecmeistari Suharevs un arī Zāle.

Skeletonā šoreiz bija tikai paraugdemonstrējumi, toties kādos tērpos, īpaši jau Leldei Priedulēnai! Interese par skeletonu liela un pie skeletona telts pat stāvēja pagara rinda, lai tiktu pie brāļu Dukuru autogrāfiem vai arī nofotografētos katram pašam uz īsta skeletona kamanām.

Brāļi Dukuri gan pēcāk piedalījās jauktajā Triobet stafetē, kurā brauca trīs dažādu sporta veidu pārstāvji. Uzvarēja Naftimpekss komanda, kurā Maija Tīruma, Inārs Kivlenieks, Melbārdis ar Dreiškenu un Tomass Dukurs.

Siguldā notika arī daudz cita interesanta – klātesot FIBT prezidentam Ivo Ferriāni arī dažādas sacensības pavāriem, tāpat braukšanā uz lāpstām, ar slidām pa trasi lejup traucās Armands Tripāns.

Informācija no: www.bobslejs.lv

Tāpat trases dažādās malās bija sastopami LSPA studenti – Aigars, Paula, Aiva, Arta Ā., Santa, Arta D., Madara, Līga u.c., kuri pildīja brīvprātīgo pienākumus. Starta estakādē Arvis Vilkaste un Kristaps Kalniņš darbojās ar bērniem, kuri vēlējās pamēģināt braukt bobsleja kamanās. Pēc divu ar pusi stundu darbošanās Arvis tik noteica: „Melns gar acīm metas.” VIP zonā bobslejisti „pavilka uz zoba” Oskaru Ķibermani un Raivi Zīrupu, vai šie vēl atceras kur atrodas LSPA! Oskars kā jau pilots (un runasvīrs) atbildi parādā nepalika, kā arī solījās tuvākajā laikā parādīties augstskolā.

Apsveicam LSPA studentus un veiksmi studijās!


Foto: Sandra Škutāne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv