Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas ziemas čempionāts šķēpa un diska mešanā
Latvijas ziemas čempionāts šķēpa un diska mešanā Drukāt
Pirmdiena, 04 marts 2013 10:38

IMG 2295Piektdien Rīgā, „Daugavas” stadionā jau vienpadsmito reizi (kopš 2000.gada) notika Latvijas čempionāts šķēpa mešanā ziemas apstākļos. Diemžēl, laika apstākļi, pretēji iepriekšējo pāris dienu pavasarīgajai noskaņai, bija pilnīgi atšķirīgi – ass vējš, pat lietus un citas ziemai raksturīgas norises.

Labākais vīriešu konkurencē bija Zigismunds Sirmais – 72,90m, deva viņam pirmo Latvijas čempiona titulu pieaugušo konkurencē. Sudraba medaļa LSPA 1.st.g.studnetam Arnoldam STRENGAM (SS „Arkādija”) – 64,10m, Augusts BLEKTE (Madona) 53,50m 5.vieta.

Sievietēm LSPA 4.st.g. studente Una KALNĪTE (SS „Arkādija”) 40,15m, 5.vieta un 1.st.g. studente Laurita Laura GRANTIŅA (SS „Arkādija”) 36,60m, 6.vieta.

Sestdien saulainos laika apstākļos Murjāņu Sporta ģimnāzijas stadionā pulcējās diska metējas un metēji. Sieviešu konkurencē uzvara Ingai Miķelsonei, LSPA 1.st.g. studente Linda OZOLA 1kg smago disku raidīja 33,58m tālu un ierindojās 4.vietā.

IMG 2545Vīriešu konkurencē skatoties sacensību gala protokolu konkurence bija tikai par 2. – 3.vietu, 10m tālāk par visiem meta LSPA doktorantūras students Oskars VAISJŪNS (Jelgavas nov. SC) – 52,89m. Tomēr Oskaram tik viegli neklājās, sacensībās startēja 10 diska metēji un pēc pirmajiem diviem mēģinājumiem tieši viņš bija 10.vietā jeb bez rezultāta. Trešajā metienā vajadzēja sasniegt rezultātu, lai turpinātu sacensības, ejot sektorā Oskars tik noteica, vai nu uzvara vai braucu mājās bez reultāta. Tad arī tika sasniegts dienas labākais rezultāts, kā atzina Oskars, trešais labākais rezultāts ziemas sacensībās. Latvijas čempions septiņcīņā LSPA 4.st.g. students Jānis JANSONS (Limbažu un Salacgrīvas nov.) arī bija dalībnieku vidū, pirmo metienu sportists izpildīja no vietas, tas netika ieskaitīts, uzkāpts uz diska mešanas apļa aploces. Otrajā mēģinājumā 38,96m, 4.vieta, pārējie metieni bija tuvāki vai netika ieskaitīti. Labs rezultāts Jānim būtu metiens nedaudz pāri 40m atzīmei, gan jau vasaras sezonā tas tiks realizēts.

Andris Staģis: „Pirmo reizi šādas sacensības notika 2005.g. – tātad šogad jau devīto reizi. Devīto reizi Latvijas čempiona godā Oskars Vaisjūns! Šoreiz uzvara tika izcīnīta ar rezultātu 52,89m. Oskars līdz šim astoņas reizes bijis Latvijas čempions diska mešanā arī vasarā. Divkārt viņš bijis labākais arī telpu čempiona godā lodes grūšanā. Līdz ar to pēc uzvaras Murjāņos O.Vaisjūna Latvijas čempionu medaļu kolekcijā „iegrāmatota” arī 19.medaļa.” no www.lat-athletics.lv

Apsveicam studentus un novēlam veiksmīgu sagatavošanās posmu vasaras sezonai!


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv