Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijai 5. un 18. vieta pasaules čempionātā divniekos!
Latvijai 5. un 18. vieta pasaules čempionātā divniekos! Drukāt
Pirmdiena, 28 janvāris 2013 12:06

4-1-JBS 3888Sanktmoricas trasē Šveicē pasaules čempionātā bobslejā sestdien aizvadīti pirmais un otrais brauciens, svētdien trešais un ceturtais brauciens divnieku ekipāžām vīriešiem.

Četru braucienu summā šajā pasaules čempionātā uzvarēja 22 gadus vecais vācu pilots Frančesko Frīdrihs. Par 0,56 sekundēm summā atpalika šveicietis Beāts Hefti, trešajā vietā vācietis Tomass Floršucs. Tūdaļ aiz trijnieka Stīvens Holkombs, Melbārdis ar Dreiškenu piektie – 0,28 sekundes aiz bronzas medaļām. Ķibermaņa/Zīrupa duets 18. vietā – arī labs sasniegums debijas čempionātā.

Otrā diena kopumā bija daudz veiksmīgāka, Melbārdim braucienos 5. un 4. laiks. Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis: "Ja pa šodienu, tad es pēc vecās sistēmas abām mūsu ekipāžām lieku apaļu pieci. Ja par vakardienu, tad Melbārdim sanāktu tāds nedrošs četrinieks. Kopumā nav slikti, vāciešiem joprojām labi slīd, kaut viņus jau teorētiski arī pārbauda par slidām."

Nākamās nedēļas nogalē Sanktmoricā skeletons vīriešiem, kā arī bobslejs četrinieku ekipāžām.

 

Informācija: www.bobslejs.lv

Foto: Juris Bērziņš – Soms

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv