BOSLEJS KĒNIGZĒ Drukāt
Otrdiena, 22 janvāris 2013 08:51

ZalimsŽaļimam septītā vieta Eiropas kausa izcīņā divniekos un astotā vieta četriniekos Kēnigzē. Kēnigzē trasē Vācijā aizvadīts astotais Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā – pirmais šajā kalendārajā gadā. Divniekos Uģis Žaļims kopā ar Raivi Zīrupu ieguva septīto vietu 36 ekipāžu konkurencē. Par uzvarētāju kļuva Vācijas pilots Benjamins Šmits, vēl trijniekā kanādietis Džastins Krips un šveicietis Gregors Baumans.

Žaļimam ar Zīrupu abos braucienos atkal labākais starta ieskrējiens, ar mūsējiem pat nespēja konkurēt bijušais Pjēra Ludera stūmējs Džastins Krips kopā ar savu līdzbraucēju. Tālāk trasē gan vairs tik spīdoši negāja – pirmajā braucienā septītais, otrajā astotais labākais laiks un summā tas deva septīto vietu, 0.61 sekundi aiz uzvarētājiem. Toties apsteigts Abramovičs, Zaharovs, Servele un vēl vairāki jau labi pazīstami piloti.

Šodien Kēnigzē aizvadīts vēl viens posms Eiropas kausa izcīņā četriniekos un Uģis Žaļims kopā ar Kristapu Kalniņu, Raivi Zīrupu un Vairi Leibomu bija astotajā vietā. Abos starta ieskrējienos mūsējie bija ātrākie, taču vēlāk trasē šis handikaps tika pazaudēts.
Braucienos attiecīgi piektais un desmitais laiks summā deva astoto pozīciju. Par posma uzvarētāju atkal kļuva Vācijas pilots Benjamins Šmits.

informācija: www.bobslejs.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv