Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 2013.gada 2.janvārī pēc grūtas slimības miris mūsu kolēģis, Latvijas handbola pamatlicējs docents NILS GRASIS
2013.gada 2.janvārī pēc grūtas slimības miris mūsu kolēģis, Latvijas handbola pamatlicējs docents NILS GRASIS Drukāt
Ceturtdiena, 03 janvāris 2013 13:08

N Grasis

2013.gada 2.janvārī  pēc grūtas slimības miris mūsu kolēģis,

Latvijas handbola pamatlicējs

docents NILS  GRASIS (20.07.1932. – 02.01.2013.)

Nils Grasis visu savu darba mūžu ir bijis saistīts ar sporta attīstību Latvijā. Sporta gaitas uzsācis ar treniņiem basketbolā, sportisko meistarību pilnveidojis arī sava tēva, ievērojamā basketbola speciālista Ādolfa Graša vadībā un 1951.gadā savus sasniegumus šajā sporta veidā apliecināja, kļūstot par Latvijas izlases komandas kandidātu.

1957.gadā Nils Grasis absolvēja Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtu un turpināja trenera profesionālo darbību saistībā ar handbolu, trenējot Rīgas Politehniskā institūta, pēc tam Rīgas motorūpnīcas ”Sarkanā Zvaigzne” vīriešu handbola komandu. 1975.gadā N.Grasis uzsāka vecākā trenera darbu Latvijas PSR izlases komandā un meistarkomandā ”Celtnieks”, kas viņa vadībā 1977.gadā izcīnīja 1.vietu bijušās PSRS meistarsacīkšu 1.līgā.

Kopš 1979.gada Nils Grasis strādāja par docētāju un handbola treneri LVFKI, tagad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.

Pēdējos savas darbības gadus Nils Grasis veltīja Latvijas sporta attīstībai un sporta speciālistu pilnveidei, izveidojot, vadot un koordinējot Latvijas Treneru tālākizglītības centra darbību.

No mums šķīries handbola speciālists, sporta un aktīva dzīves veida popularizētājs, kompetents jauno sporta speciālistu izglītotājs un atsaucīgs kolēģis.

 Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei un piederīgajiem.

 

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas kolektīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv