Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Starptautiskās sacensības „Vecgada kauss” un Latvijas 2. Studentu čempionāts svarcelšanā 15.12.2012. Dobele.
Starptautiskās sacensības „Vecgada kauss” un Latvijas 2. Studentu čempionāts svarcelšanā 15.12.2012. Dobele. Drukāt
Trešdiena, 19 decembris 2012 13:19

2012. gada 15. decembrī Dobeles Sporta centrā Tērvetes ielā 10 norisinājās starptautisks turnīrs „Vecgada kauss” un Latvijas 2. Studentu čempionāts svarcelšanā. Sacensībās piedalījās atlēti no Lietuvas un Latvijas. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju Dobelē pārstāvēja Smagatlētikas boksa un cīņas katedras vadītājs Leonīds Čupriks, bet komandu pārstāvēja Monika Sarva, Līga Lauva, Līva Akermane, Ivo Liepiņš, Vilnis Logins, Vidards Vimbsons, Māris Lesčinskis, Alvis Makejevs, Toms Asejevs un Olimpisko spēļu dalībnieks Artūrs Plēsnieks. Latvijas 2. Studentu svarcelšanas čempionāta čempiona titulu ieguva Līva Akermane, Ivo Liepiņš un Artūrs Plēsnieks. Līga Lauva izcīnīja 2. vietu, bet Monika Sarva, Vilnis Logins un Toms Asejevs ierindojās 3. vietā. Starptautiskā turnīra „Vecgada kauss” ieskaitē Māris Lesčinskis 85kg svaru kategorijā un Artūrs Plēsnieks +105kg svaru kategorijā izcīnīja 1. vietu, bet Toms Asejevs 105kg svaru kategorijā ierindojās 3. vietā. Junioru absolūtajā kopvērtējumā labākais bija Artūrs Plēsnieks.

LSPA smagatlētikas, boksa un cīņas katedra apsveic studentus ar veiksmīgu startu starptautiskajā turnīrā „Vecgada kauss” un Latvijas 2. studentu čempionātā svarcelšanā

No kreisās puses Māris Lesčinskis, Leonīds Čupriks, Vidards Vimbsons, Vilnis Logins, Alvis Makejevs, Artūrs Plēsnieks, Toms Asejevs.

Informāciju sagatavoja: Smagatlētikas katedras docētājs Māris Lesčinskis.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv