Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvija ceturtā Eiropā un atgriežas pasaules kausa apritē ar divām ekipāžām 09.12.2012.
Latvija ceturtā Eiropā un atgriežas pasaules kausa apritē ar divām ekipāžām 09.12.2012. Drukāt
Pirmdiena, 10 decembris 2012 16:17

Laplaņas trasē Francijā svētdien aizvadīts Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā četriniekos. Žaļims/Broks/Lūsis/Strenga ieņēma ceturto vietu un līdz ar to Uģis Žaļims kā pilots kvalificējās arī pasaules kausa sacensībām četriniekos. Līdz šim viņam pietrūka viena veiksmīgi izbraukta trase četriniekos, bet divniekos šī licence iegūta jau iepriekš. Reāli tas nozīmē, ka jau jaunnedēļ pasaules kausa piektajā posmā Laplaņā Latvija startēs ar divām ekipāžām, bet Oskars Ķibermanis kopā ar saviem stūmējiem dosies uz pasaules junioru čempionātu Īglsā, Austrijā.

Laplaņā jau pēc pirmā brauciena rezultāti bija ļoti blīvi un beigās Uģa Žaļima kvartets palika tūdaļ aiz goda pjedestāla, savukārt Oskara Ķibermaņa ekipāža astotā. Mūsējiem atkal labākie starta ieskrējieni un šajā rādījumā absolūti ātrākie Ķibermanis/Kalniņš/Zīrups/Leiboms.

Par posma uzvarētajiem kļuva krievi, pilots Aleksandrs Kasjanovs, vēl trijniekā šveicieši – Martina Galikera un Gregora Baumana pilotētās ekipāžas. Eiropas kausu treneri Olafs Kļaviņš sportistu startu vērtē kā labu, jo konkurence bijusi spēcīga un tas pats Kasjanovs šogad jau bijis otrais Vistleras posmā Kanādā pasaules kausā.
Pēdējais pasaules kausa izcīņas posms bobslejā un skeletonā jaunnedēļ Laplaņā, pasaules junioru čempionāts – Īglsā.

Informācija: www.bobslejs.lv
Foto: Juris Bērziņš – Soms, www.sporto.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv