Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas ekipāžām sestā un astotā vieta Eiropas kausa izcīņā bobslejā divniekiem 06.12.2012.
Latvijas ekipāžām sestā un astotā vieta Eiropas kausa izcīņā bobslejā divniekiem 06.12.2012. Drukāt
Pirmdiena, 10 decembris 2012 16:14

Laplaņas trasē Francijā notikušas vēl vienas sacensības Eiropas kausa izcīņā bobslejā divniekiem. Uģis Žaļims kopā ar Jāni Strengu šoreiz ieguva sesto vietu, Oskars Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu dalītajā astotajā pozīcijā kopā ar vāciešiem. Nemainīga vērtība atkal bija mūsējo starta ieskrējieni – Ķibermaņa ekipāžai labākie laiki, Žaļimam otrs rezultāts.

Laureāti šajā posmā tieši tie paši, kas vakar, tikai ar nelielu rokādi. Šoreiz pirmais Krievijas pilots Aleksandrs Kasjanovs. Vakardienas uzvarētājs vācietis Frančesko Fridrihs šoreiz otrais, trešajā vietā šveicietis Gregors Baumans.

”Sacensības ir pavisam kas cits nekā treniņi,” - pēc braucieniem teica Latvijas izlases Eiropas kausu treneris Olafs Kļaviņš. ”Tas pats Frīdrihs treniņos brauca tuvākajiem konkurentiem vismaz pussekundi priekšā, bet šodien palika otrais aiz Kasjanova. Par mūsējiem negribu neko sliktu teikt, pirmajai reizei šajā trasē ir labi. Būtībā jau arī Žaļima pozīcija ir tāda pati kā vakar, jo pirmajā dienā rupji startā kļūdījās mājinieks Lūiss Kostergs un tāpēc viņš palika aiz, kaut gan viņš šo trasi labi pārzina un arī treniņos Kostergs brauca labi, šodien viņam ceturtā vieta.”

Vēl svētdien Laplaņā paredzētas sacensības četriniekiem. Laplaņā iepriekš esot daudz snidzis, kopā klāt nākusi ap metru bieza sniega sega, bet nu ir noskaidrojies un laiks turas mīnusos. Jaunnedēļ mūsu jaunais pilots Oskars Ķibermanis startēs pasaules junioru čempionātā Īglsā. Visticamāk, ar viņu kopā uz Īglsu dosies Raivis Zīrups, Vairis Leiboms un Helvijs Lūsis. Žaļimam galvenais nobraukt četrinieku mačos Laplaņā un gūt vēl pēdējo ieskaiti, lai arī četriniekos varētu startēt pasaules kausa līmenī.

Informācija: www.bobslejs.lv
Foto: Juris Bērziņš – Soms, www.sporto.lv

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv