Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes O.Ķibermaņa četriniekam 14.un 9.vieta Eiropas kausa izcīņā!
O.Ķibermaņa četriniekam 14.un 9.vieta Eiropas kausa izcīņā! Drukāt
Pirmdiena, 26 novembris 2012 11:29

Vinterbergas trasē Vācijā Eiropas kausa sacensībās bobslejā četriniekiem sestdien (24.novenmbrī) aizvadīti divi braucieni. Šoreiz nedaudz pamainīts sacensību formāts un katrs brauciens bija atsevišķas sacensības, attiecīgi Eiropas kausa 3. un 4. posms četriniekos.

Latviju šoreiz pārstāvēja tikai viena ekipāža Oskars Ķibermanis/Kristaps Kalniņš/Raivis Zīrups/Vairis Leiboms. Uģa Žaļima ekipāža pēc kritieniem četrinieku treniņos un pirms tam arī divnieku sacensībās šoreiz nestartēja, tāpat darīja arī vairākas citas komandas. Trase šogad ir daudz bīstamāka nekā citus gadus, par ko liecināja daudz ekipāžu neveiksmes jau treniņos.

Pirmajā Vinterbergas braucienā Ķibermaņa komanda bija 14.vietā, uzrādot trešo labāko starta laiku. Uzvarēja vācieša Tomasa Floršuca ekipāža, otrajā vietā arī mājinieki – Benjamins Šmits, trešajā Krievija – Jevgēņijs Paškovs. Otrajā braucienā Ķibermaņa kvartetam jau 9.rezultāts, par uzvarētāju atkal kļuva Floršuca ekipāža. Otrajā vietā šoreiz vācietis Dāvids Ludvigs, trešajā krievu pilots Dmitrijs Abramovičs.

Eiropas kausu izlases treneris Olafs Kļaviņš:”Vispār jau tā grūti šoreiz rezultātus salīdzināt, bija migla, vēlāk tad sāka līt un izskatījās, ka tiem, kas brauca sākumā, sliktāk slīdēja. Oskara ekipāžai abas reizes bija otrais starta numurs. Tā jau kopumā normāli, tagad dosimies uz Laplaņu Francijā, tur nedēļu patrenēsimies un pēc tam tieši Laplaņā kārtējais posms.”

Informācija no: www.bobslejs.com / Foto: Romualds Vambuts www.sportacentrs.com

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv