Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā divniekiem un četriniekiem
Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā divniekiem un četriniekiem Drukāt
Svētdiena, 18 novembris 2012 22:37

Oskara_4nieksĪglsas trasē Austrijā ceturtdien 15.novembrī aizvadīts vēl viens Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā divniekiem. Latvijas ekipāžām progress – Uģis Žaļims kopā ar Jāni Strengu ieguva ceturto vietu, Oskars Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu septīto. Pirmais trijnieks gluži tāds pats kā dienu iepriekš – uzvarēja Vācijas pilots Tomass Floršucs, vēl trijniekā šveicieši – Beāta Hefti un Gregora Baumana ekipāžas.

"Pagaidām viss kārtībā,"- uzreiz pēc otrā brauciena teica Latvijas treneris Eiropas kausu posmos Olafs Kļaviņš. "Tūdaļ arī apbalvos mūsējos, jo Eiropas kausos sveic sešas labākās komandas. Labi braucieni, ceturtā vieta ir ļoti labs rezultāts šādā konkurencē un Oskara Ķibermaņa septītā arī. Mūsu otrā ekipāža sasniedza labāko starta ieskrējienu divu dienu vērtējumā 5.09 un neslikti arī nobrauca".

Tā kā pirmajā trijniekā ir trīs piloti, kas sekmīgi startējuši pasaules kausa apritē ( Hefti vēl pagājušogad ieguva pasaules kausu divnieku kopvērtējumā), tad sacensības jāuzskata par izdevušām. Jau sestdien Īglsā būs četrinieku starts, kur jācenšas iekļūt jau labāko trijniekā.

Austrijā, Īglsas trasē sestdien (17.novembrī) aizvadīts Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā četriniekiem. Latvijas ekipāžām šoreiz izdevās iegūt ceturto un sesto vietu. Ceturtie Ķibermanis/Kalniņš/Zīrups/Leiboms, dalītajā sestajā vietā ar šveicieti Hefti bija Žaļims/ Broks/Lūsis/Strenga.

Eiropas kausu izlases treneris Olafs Kļaviņš teic, ka pēc pirmajiem braucieniem mūsējie nav bijuši tik augstu, bet otrajā veikti labāki braucieni, Ķibermanim pat trešais ātrākais laiks. Starta ieskrējienā mūsējie atkal bijuši teicami, Žaļima ekipāžai labākais laiks.

Nākamais Eiropas kausa izcīņas posms notiks jaunnedēļ Vinterbergas trasē Vācijā.

Informācija no www.bobslejs.lv Foto: Romualds Vambuts www.sportacentrs.com

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv