Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Ar „Ērgļu virpuli 2012” ir noslēgusies autofotoorientēšanās 4.sezona
Ar „Ērgļu virpuli 2012” ir noslēgusies autofotoorientēšanās 4.sezona Drukāt
Piektdiena, 16 novembris 2012 10:14

Erglu_virpuliŠajā gadā sacensību piecos posmos piedalījās komanda ar nosaukumu „LSPA Ripo”. Komandas nemainīgais sastāvs: pilots – Ingrīda Smukā, stūrmanis – Inga Liepiņa, kā arī komandas „mainīgās „kājas”” – LSPA rekreācijas specializācijas klātienes un neklātienes studenti.

Sacensības deva iespēju apskatīt un iepazīt interesantas tūrisma vietas Latvijā un aiz tās robežām – Lietuvā, Igaunijā. Neskatoties uz rekreācijas pasniedzēju pieredzi tūrisma jomā, pasākums atklāja aizvien jaunus un jaunus unikālus tūrisma objektus, par kuriem līdz šim ir maz informācijas sabiedriskajā telpā un tūrisma ceļvežos.

Sacensību laikā, organizatori bija sarūpējuši dalībniekiem dažādas aktivitātes, tādas, kā:

- Papilduzdevumi sacensību gaitā, kad dalībniekiem jāatrisina krustvārdu mīkla, veiklības vai atjautības uzdevumi, kā arī leģendas brauciens, par kuriem piešķir papildus punktus;

- 2011.gadā uzsāktā "Labo darbu" tradīcija, gandrīz katrā posmā kopīgi padarot kādu sabiedriski lietderīgu darbu: 4.februāra posmā "Madona-Jēkabpils" dalībnieku palīdzība bija nepieciešama Ļaudonas vidusskolas skolēniem, kuri pēc mācību stundu beigām pavada laiku skolā, gaidot autobusu. Viņiem tika dāvinātas dažādas galda spēles, krustvārdu mīklas, žurnāli un citas noderīgas lietas brīvā laika lietderīgai pavadīšanai; 14.aprīlis "Lemesele 2012", brauciena laikā dalībniekiem bija iespēja apskatīt neparasto Mazsalacas novada muzeja dzimtkoku un 1300 rotaļu-suvenīru peļu māju un viesu nama „Stārķa ligzda” unikālo stārķu ekspozīciju, kā arī pašiem piedalīties šo kolekciju papildināšanā. Šo kontrolpunktu saimnieki ir izteikuši milzīgu paldies par saņemtajām skaistajām un neparastajām dāvanām – stārķiem un pelēm; 2.jūnijā - "Daugavas rallijs". Labie darbi "Likteņdārzā", sacensību dalībnieki piedalījās dažādu daudzgadīgo ziedu sēšanā.

- Iepazīšanās ar Latvijā gatavotu produkciju, degustācija: Ķeipenes piparkūku un "Jaunkalēju" maizes degustācija Madonā.

Komanda kopvērtējumā ieguva 31.vietu 167 komandu konkurencē. Labākais komandas sniegums – 4-5 augustā, divu dienu posmā „Liepāja-Klaipēda” – dalītā 10, 11 vieta.

Komanda saka lielu paldies Ludmilai Kurovai, „Sporta kluba” direktorei, par sniegto finansiālo atbalstu sacensību dalībai, kā arī rekreācijas studentiem par dalību sacensībās, kuri nenobijās ne no 33 grādu sala, ne no dubļu jūras. Nākotnē ceram uz akadēmijas pedagoģiskā personāla lielāku aktivitāti Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras piedāvātajos piedzīvojumu pasākumos!!!

Uz tikšanos!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv