Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus
Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus Drukāt
Pirmdiena, 12 novembris 2012 16:07

Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus 
(uz maksimāli iespējamo izpildījuma reižu skaitu)

Šā gada 10. novembrī Siguldā norisinājās jau par tradīciju kļuvušais Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu. Šī ir spēka trīscīņas jeb pauerliftinga disciplīna - sportists guļus spiež svaru stieni, kas atbilst personīgajam svaram. Savukārt dāmas iespējami vairākas reizes spiež stieni ar svaru, kas atbilst pusei no sportistes personīgā svara.

Šajās sacensībās piedalījās un lieliskus rezultātus uzrādīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda:

Sieviešu konkurencē svaru kategorijā līdz 57kg trešo vietu ar rezultātu 18 reizes izcīnīja Marija Zubakova. Svaru kategorijā virs 57kg otro vietu izcīnīja Inga Mālmane ar rezultātu 23 reizes, trešo vietu ieguva Rasa Jansone ar rezultātu 23 reizes (pie vienāda rezultāta uzvar sportists, kurš spiež smagāku svaru stieni). Sacensībās piedalījās arī Monika Sarva un Līga Lauva.

Vīriešu konkurencē junioriem svaru kategorijā līdz 74kg pirmo vietu izcīnīja Raimonds Liepiņš ar iespaidīgām 36 reizēm, tuvāko sekotāju apsteidzot par 13 reizēm. Sacensībās piedalījās arī Artūrs Jansons, Vidards Vimbsons, Jānis Daugulis, Reinis Rudzītis.

Apsveicam mūsu sportistus!!!

Informāciju sagatavoja doc. U.Ciematnieks

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv