TRENERU SEMINĀRS "DARBSPĒJU UN FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS ASPEKTI AR SVARBUMBU SPORTA ELEMENTIEM" 2012. gada 7. decembrī Drukāt
Trešdiena, 07 novembris 2012 14:15

SEMINĀRA  PROGRAMMA

Organizatori: Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Profesionālās pilnveides centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju.

Laiks un vieta: 2012. gada 7. decembris, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, 150 auditorija. 

Dalībnieki: Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas dažādu sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem, sporta pedagogiem, studentiem un visiem interesentiem, kas ir saistīti ar fiziskās sagatavotības paaugstināšanu.

Mērķis: Papildināt semināra dalībniekus ar teorētiskām un praktiskām zināšanām fizisko darbspēju paaugstināšanā pielietojot svarbumbu celšanas sporta līdzekļus un elementus. Sniegt mūsdienu treniņu procesa pilnveidošanas aktuālāko un jaunāko informāciju. 

Rezultāts: Semināra beigās dalībnieki saņems 8 stundu LSPA Profesionālās pilnveides centra kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikātu, kurš akceptēts biedrībā „Latvijas Sporta federāciju padome” treneru sertifikācijas procesā!

Pieteikšanās: semināram var pieteikties rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu no 2012. gada 1.novembra līdz 2012. gada 26. novembrim, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; pārstāvētā organizācija; amats; sporta veids; telefons, e-pasts.

Dalības maksa: 10 Ls. LSCA (Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas) biedriem 5 Ls. LSPA docētājiem un studentiem 3 Ls. Visiem dalībniekiem 7. decembrī reģistrējoties obligāti jāuzrada dalības apmaksas kvīti vai internetbankas izdruku, LSPA studentiem studenta apliecinošu dokumentu.

LSPA rekvizīti:

Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija

Reģ.Nr.: 90000055243 

Adrese: Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006

Banka: Valsts kase BIC kods: TRELLV22

Konta nr.: LV97TREL9150123000000 

Maksājuma mērķis: dalības maksa LSPA seminārā 24.11.2012

Maksājuma mērķa beigās jāieraksta: EK kods 21499  

 

Praktiskām nodarbībām ņemam līdzi piemērotu tērpu un maiņas apavus!

Uz tikšanos seminārā!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv