Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas Republikas kausa izcīņas 4.posms armvrestlingā
Latvijas Republikas kausa izcīņas 4.posms armvrestlingā Drukāt
Pirmdiena, 05 novembris 2012 14:46

2012.gada 27.oktobrī Salaspilī notika Latvijas Republikas kausa izcīņas 4.posma sacensības armvrestlingā. Šajās sacensībās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju pārstāvēja 3 studenti, kuri piedalījās gan amatieru klasē, gan profesionāļu klasē. Amatieru klasē svaru kategorijā virs 80 kg, 11 dalībnieku konkurencē, Reinis Rudzītis izcīnīja 6.vietu. Profesionāļu klasē svaru kategorijā līdz 74 kg Raimonds Liepiņš izcīnīja 3.vietu, bet svaru kategorijā līdz 85 kg 1.vietu izcīnīja Artis Linnass. Latvijas kausa kopvērtējumā Raimonds Liepiņš un Artis Linnass savās svaru kategorijās izcīnīja 2.vietas.

LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra  un LSPA Sporta klubs pateicas studentiem par sekmīgu startu Latvijas kausa izcīņas  4. posmā